پخش ثابت در مقابل گسترش شناور: 5 چیزهایی که باید بدانید

ساخت وبلاگ

گسترش شکاف بین پیشنهاد و قیمت ASK یک امنیت است. دو نوع گسترش در بازار مالی وجود دارد: گسترش ثابت و گسترش شناور.

Floating Vs Fixed Spreads

گسترش ثابت تفاوت بین پیشنهاد و قیمت های پرسشی است که حتی اگر قیمت ها در حال تغییر باشند ، ثابت مانده است. از طرف دیگر ، گسترش شناور تفاوت بین پیشنهاد و قیمت های Ask در یک محدوده است و معمولاً پویایی بازار را دنبال می کند.

کارگزاران فارکس شناخته شده اند که قادر به ارائه گسترش ثابت و/یا شناور هستند. از آنجا که هر دو جوانب مثبت و منفی خود دارند ، این 5 مقایسه را بین گسترش ثابت و گسترش شناور دنبال کنید تا انتخاب کنید کدام یک برای شما بهترین است:

1. دامنه پیشنهادار

گسترش ثابت نشان می دهد که تفاوت بین پیشنهاد و قیمت های امنیتی در میان تغییر شرایط بازار همچنان یکسان است. به عنوان مثال ، گسترش در EURUSD به عنوان 2 برطرف می شود حتی اگر شرایط بازار در حال نوسان باشد.

در مقابل ، گسترش شناور نشان می دهد که تفاوت بین پیشنهاد و قیمت درخواست یک امنیت هر از گاهی در حال نوسان است. نوسانات گسترش بیشترین بستگی به شرایط بازار دارد ، به ویژه در حین انتشار خبری با تأثیر بالا که در آن گسترش می تواند به طور قابل توجهی گسترش یابد.

2. مدل های کارگزاری

سازندگان بازار مطابق با سفارشات مشتریان خود به موقعیت ها ، گسترش های ثابت را ارائه می دهند. آنها می توانند قیمت گذاری کنترل شده را با گسترش ثابت ارائه دهند زیرا آنها قبلاً "خانه" را از طریق میز معامله خود فرض کرده اند.

در همین حال ، سازندگان بازار گسترش های شناور را ارائه می دهند زیرا این ویژگی با کارگزاری های میز غیر دفع است. محدوده پیشنهادات در معرض تغییر شرایط بازار ، نوسانات و غیره در سطح کارگزاران اصلی یا بازار بین بانکی است ، بسیاری از ارائه دهندگان نقدینگی وجود دارند که برای هر امنیت واحد ، گسترش های مختلفی را ارائه می دهند.

3. هزینه های اعدام

هزینه اعدام شکاف بین قیمت اعدام یک امنیت و قیمتی است که باید در غیاب تجارت وجود داشته باشد. در قوانین نرخ های ثابت ، معامله گران می توانند قبل از اجرای تجارت هزینه های خود را حساب کنند. اما ، در قوانین نرخ شناور ، معامله گران باید تغییرات ناگهانی گسترش را جذب کنند. بنابراین ، گسترش شناور می تواند منجر به هزینه های اجرای بالاتر برای معامله گران نسبت به گسترش ثابت شود.

4. الزامات سرمایه

معامله گرانی که از گسترش ثابت یا گسترش شناور استفاده می کنند ، سناریوهای مختلفی دارند. به عنوان مثال ، معامله گران با گسترش ثابت معمولاً در کوتاه مدت تجارت می کنند و از سرمایه بیش از 9999 دلار استفاده نمی کنند. در مقابل ، معامله گران با استفاده از گسترش شناور معمولاً در دراز مدت تجارت می کنند و از سرمایه بزرگتر از 10،000 دلار استفاده می کنند. آنها هدف از افزایش سرمایه بالایی دارند در حالی که معامله گران گسترش یافته تمایل به اولویت بندی مواضع کوتاه مدت با سود کمتری دارند.

5. تأثیر بر سبکهای معاملاتی

برخی از سبک های معاملاتی در معاملات فارکس مانند مقیاس گذاری ، معاملات روزانه ، معاملات نوسان و معاملات موقعیت وجود دارد. تفاوت مشترک بین این سبک ها عمدتاً به مدت زمان معاملات بستگی دارد.

پوسته پوسته شدن به معاملات معمولاً کوتاه مدت اشاره دارد که می تواند در طی معاملات یک روزه به طور همزمان با تعدادی از موقعیت ها سروکار داشته باشد. معاملات روز به یک استراتژی که از اقدام قیمت بازار داخل کشور استفاده می کند ، اشاره دارد. برای معاملات نوسان ، حرکات قیمت تأکید زیادی بر تجزیه و تحلیل دارد زیرا هدف کلی حداکثر رساندن سود از نوسانات قیمت است.

در همین حال ، تحقیقات اساسی نقش زیادی در تجارت موقعیت دارد زیرا این استراتژی به تجزیه و تحلیل تصویر بزرگ متکی است و معمولاً منجر به برگزاری موقعیت برای هفته ها و حتی ماه ها می شود. معامله گران موقعیت کمتر به اخبار روز و نوسانات کوتاه مدت نگران نیستند ، مگر اینکه بر دید بلند مدت موقعیت خود تأثیر بگذارند. در اصل ، بازرگانان موقعیت با کمتر از 10 معاملات در سال تجارت می کنند.

بر اساس ویژگی های فوق الذکر سبک های معاملاتی ، گسترش شناور معمولاً برای مقیاس گذاری و تجارت روزانه مفید است. در همین حال ، گسترش ثابت برای معاملات نوسان و معاملات موقعیت مناسب تر است زیرا هر دو به ثبات گسترش برای موقعیت ها برای کار در یک میان مدت تا بلند مدت نیاز دارند. هر کدام از استراتژی هایی را که انتخاب می کنید ، ضروری است که قبل از تلاش برای تجارت زنده ، آن را در یک حساب نسخه ی نمایشی فارکس تمرین کنید.

من به عنوان یک تحلیلگر معتبر اوراق بهادار ، در زمینه مدیریت ریسک و تجزیه و تحلیل فنی به صورت حرفه ای آموزش دیده ام. با بیش از 5 سال تجربه به عنوان یک تحلیلگر بازار ، من قصد دارم دانش خود را با هر خواننده ای که نیاز به یک دیدگاه حرفه ای در مورد کارگزاران فارکس و تجزیه و تحلیل تجارت دارد ، به اشتراک بگذارم.

گزینه های باینری چیست...
ما را در سایت گزینه های باینری چیست دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهدی امینی‌خواه بازدید : 13 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 18:52