چگونه می توان پول را جذب کرد - جوزف مورفی

ساخت وبلاگ

چه کسی نمی خواهد پول جذب کند ، درست است؟تمام اسرار و اسرار سعادت را باز کنید و یاد بگیرید که چگونه یک ذهن قوی ، محکم و متعادل بسازید.

سعادت برای شما چه معنی دارد؟آیا برنامه ای برای ثروتمند شدن دارید؟

غالباً ، ما از طریق بی احتیاطی ، ترس یا ناامنی در دستیابی به اهداف و هدف ثروت خود ناکام هستیم.

در کتاب "چگونه می توان پول را جذب کرد" ، جوزف مورفی به ما می گوید که چگونه ذهن قوی داشته باشیم و چه کاری باید انجام دهیم تا پس از شما پول کسب کنیم. باور کنید ، این امکان پذیر است.

تشویق کردن؟با ما بیا.

درباره کتاب "چگونه می توان پول را جذب کرد"

"نحوه جذب پول" توسط جوزف مورفی در سال 1955 نوشته شده است. این کتاب دارای نکاتی در مورد قدرت ذهن است و برای مقابله با روند ثروت ماراتن و سریعتر به آنجا می توان انجام داد.

درباره نویسنده جوزف مورفی

جوزف مورفی نویسنده ، محقق و داروساز بود که بیش از 30 کتاب را با تمرکز بر قدرت ذهن به عنوان کلید غنی سازی ماندگار نوشت ، از جمله آنها معروف "قدرت ذهن ناخودآگاه شما" است.

او موضوعاتی مانند دین ، فلسفه ، حقوق و شیمی را مطالعه کرد. داروساز بودن و بعداً استاد مؤسسه علوم مذهبی در لس آنجلس بود. بعداً دریافت دکتری D. در روانشناسی و مرگ در سال 1981 در ایالات متحده

این کتاب به چه کسی نشان داده شده است؟

"چگونه می توان پول را جذب کرد" برای شما که می خواهید ثروتمند شوید ، زندگی خود را تغییر دهید و یاد بگیرید که چگونه از قدرت ذهن برای حل مشکلات خود استفاده کنید.

ایده های اصلی کتاب "چگونه جذب پول"

 • تو لیاقت شاد بودن را داری ؛
 • پول مشکلی نیست ، یک راه حل است.
 • نماز کمک به غنی سازی است.
 • دور از هر آنچه شما را از هدف دور می کند یک اصل مؤثر است.
 • قدرت در ذهن مسیر اصلی ثروت است.
 • ثروت وضعیت آگاهی است.
 • تحقق رویاهای شما را می توان با تبدیل آب به شراب مقایسه کرد.
 • فیلتر کردن افکار و عقاید منفی نکته خوبی برای کسانی است که می خواهند ثروت تلفیقی داشته باشند.

خلاصه کتاب "نحوه جذب پول" را به صورت رایگان بارگیری کنید

آیا اکنون وقت خواندن ندارید؟سپس PDF رایگان را بارگیری کنید و هر کجا و هر زمان که بخواهید بخوانید:

نمای کلی: اسطوره: "پول منبع شر شر بشریت است"

این بیانیه ناشی از برخی اعتقادات است که از این ایده حمایت می کنند که ثروتمند شدن اشتباه است.

برخی از مذاهب عنوان فقر را به عنوان نمادی از خرد ، مهربانی و ایمان به همراه دارند. جوزف مورفی در "نحوه جذب پول" روشن می کند که اگر می خواهید ثروتمند شوید ، باید از این نوع دکترین دور شوید.

وقتی ما در چنین تدریس مستقر هستیم ، مهم نیست که چقدر چیزهایی را که با شیوه زندگی ما مطابقت ندارند فیلتر کنیم ، مبنایی که از این آموزش پشتیبانی می کند بخشی از ما است و در آگاهی ما شرکت کننده می شود

اگر ما در یک مکان قرار داشته باشیم یا همراه با افرادی که اعتقاد ندارند ثروتمند شدن یک نعمت است ، این دیدگاه اشتباه از پول بخشی از زندگی ما خواهد بود.

افرادی هستند که خود را به دلیل ثروتمند بودن ، صاحبان مشاغل یا صاحبان برخی میراث بزرگ سرزنش می کنند. و دلیل اصلی این است که آنها نمی توانند ثروت خود را با ایمانی که به آنها اعتقاد دارند آشتی دهند.

مورفی توضیح می دهد که ثروت وضعیت آگاهی است. درک کنید که شما سزاوار سعادت ، خوشبختی هستید و هر آنچه را که می خواستید به دست می آورید.

ابتدا باید با تمایل به پول شروع کنید و بعد از آن اتفاقات در نتیجه اقدامات خود شروع می شود.

این همان چیزی است که او آن را عمل داخلی و خارجی می نامد. عمل داخلی را می توان به عنوان یک آموزش ذهن آگاهانه درک کرد. این آموزش باید با ایده های مطلوب و با کلمات و افکار مثبت باشد که به منظور ثروتمند شدن تحکیم می شود.

پس از این همه تمایل به سعادت ، با ذهن شما که قبلاً ادغام شده است ، افکار ، بدن و احساسات شما به خاطر تحقق با اقدامات مستقیم با هم کار می کنند. این همان چیزی است که او اقدامات خارجی می نامد.

از آنها به نفع خود استفاده کنید.

نمای کلی: خود را از کلمات منفی کور کنید

وقتی ما روی یک پروژه کار می کنیم ، اغلب آن را با کسی به اشتراک می گذاریم. اینجاست که خطر نهفته است. تا زمانی که رویاهای خود را به اشتراک می گذاریم ، شانس خوبی برای تحقق نداشتن است. مورفی توضیح می دهد که چرا.

درک کنید که تحقق یک رویا نیاز به تمرکز ، انگیزه و عزم دارد. اگر همه این خصوصیات را متحد کنیم ، ما همچنین می دانیم که برای تحقق هدف خود ، چقدر نیاز به ارتکاب انرژی خود داریم.

وقتی زندگی و برنامه های خود را در معرض دید قرار می دهیم و در تصمیم گیری خود پشتیبانی صمیمانه ای نمی یابیم ، به دو دلیل انرژی خود را از دست می دهیم:

 1. از آنجا که ما نیاز به توضیح اینکه ممکن است به واقعیت تبدیل شود احساس می کنیم.
 2. زیرا ما کلمات منفی پر از نارضایتی و ناامیدی دریافت می کنیم.

"چگونه می توان پول را جذب کرد" توضیح می دهد که کلمات منفی اغلب توسط افرادی که از زندگی خود ناکام بوده اند یا ناامید شده اند ، گفته می شود. این یک خطر است.

لحظه ای که این انرژی منفی را دریافت می کنیم ، ظرفیت ذهنی ما برای جستجوی ثروت ، قدرت معنوی و تمایل ما به پیروزی کوچکتر و کوچکتر می شود. همانطور که گفته شد ، ثروت یک احساس است.

و هر احساس برای شکوفایی و تقویت در درون ما باید آب و به دنبال روش هایی باشد تا آن را جامد تر نگه دارد ، مانند یک گیاه ، و یک ذهنیت قوی را تشکیل می دهد. نویسنده روشن می کند که می توانید از طریق نماز قوی تر بمانید.

دعا نه تنها به ما اجازه می دهد تا با ایمان و معنویت ارتباط برقرار کنیم بلکه مهمتر از همه نقش "نوشتن" را در ذهن و خواسته ها انجام می دهد. سخنان ما مانند تمبر در ذهن است که ما دعا می کنیم ، و این امکان را برای تثبیت بیشتر در آگاهی ما و امکان بیشتر تحقق نسبت به آنچه در واقع می خواهیم فراهم می کند.

اما وقتی افراد منفی توانایی سرقت نه تنها آرامش ذهن ما را دارند بلکه در عین حال تجارت و دیدگاه آینده ما را کور می کنند ، چه باید کرد؟

درک کنید که چگونه با اعتقاد به رویاهای خود از این مشکل خلاص شوید.

نمای کلی: اعتقاد به رویای شما

این عبارت را فقط به عنوان کلیشه ندارید. این به اندازه آب شما می نوشید. درک کنید که آنچه که خواسته های ما را تحقق می بخشد امید ما این است که آنها واقعاً بتوانند برآورده شوند.

این امید را می توان انگیزه نامید. اما نقش انگیزه در زندگی ما چیست؟انگیزه سوخت ثروت است. از طریق آن است که شما احساس هیجان خواهید کرد ، حتی اگر همه چیز دشوار به نظر برسد.

انگیزه فقط یک اراده نیست. انگیزه باعث ایجاد عمل می شود. یک عمل مداومهنگامی که فهمیدید ثروت یک نعمت است و این کلمات منفی شما را از دستیابی به آن نعمت باز می دارد ، خواهید فهمید که نیاز به انگیزه ماندن وجود دارد.

ما می دانیم که موانع تحقق رویاهای ما چقدر دشوار است. و ما همیشه تمایل داریم که اقدامات اصلی خود را از دست بدهیم ، از بین ببریم و اقدامات اصلی خود را به تعویق بیندازیم ، دقیقاً مواردی که منجر به تمرکز مورد نظر می شوند.

جوزف مورفی سه مرحله اصلی را توضیح می دهد تا بتوانیم با اطمینان بیشتر و نزدیکتر به اهداف خود باشیم.

 1. ذهن را ذهن کنید: بدون اینکه ابتدا آنچه را می خواهید درونی کنید ، چیزی را شروع نکنید. جوزف توضیح می دهد که ایده آل کردن رویاها شانس رویاها را به شدت افزایش می دهد. این نه تنها به این دلیل است که انگیزه را افزایش می دهد ، بلکه به این دلیل است که در حالی که ما در حال فلزکاری هستیم ، راه را برای تحقق پروژه هموار می کنیم.
 2. کلمات مثبت را ذهن کنید: وقتی ذهن خود را با کلمات مثبت پر می کنیم ، می توانیم انرژی را از تفکر خوب بگیریم و اهداف خود را به ذهن ناخودآگاه برسانیم. کار ذهن ناخودآگاه را قلب می نامد. یعنی وقتی انرژی خوبی را هدایت می کنیم و پروژه های خود را به سطح احساسات خوب می رسانیم ، اقدامات داخلی ما سخت تر کار می کند و اقدامات خارجی را راحت تر هدایت می کند.
 3. فکر کنید که قبلاً کار کرده است: افکار مثبت باعث ایجاد اقدامات مؤثر می شوند. مغز شما برای تحقق بخشیدن به این افکار کار خواهد کرد. این روش برای از بین بردن ترس و ناامنی که اصرار بر کوبیدن درب کسانی که رویایی برای تسخیر دارند، کاملاً مفید است. در مورد آن فکر کنید.

بررسی اجمالی: آب در شراب

«چگونه پول جذب کنیم» اشاره ای به یک قطعه کتاب مقدس دارد که در آن عیسی آب را به شراب تبدیل می کند.

ببینید که شما نیز می توانید این کار را با پروژه های خود انجام دهید. از چه طریقی؟تغییر دیدگاه شما برای مشکلات

می دانیم که سنگ ها، موانع، مشکلات و ناملایمات کمی در راه ما وجود دارد. اما آنچه واقعاً باید انجام دهیم این است که جنبه مفید این وضعیت را درک کنیم.

مورفی می گوید وقتی پروژه ای داریم و محقق نمی شود، نشانه آن است که باید استراتژی خود را تغییر دهیم. ما باید از این فکر که اشتباه کردن چیز بدی است که مانع می شود دست برداریم. خطا به شدت به رشد شخصی و حرفه ای ما مربوط می شود. ما باید فکر کنیم که شکست های ما راهی برای توانمندسازی عاطفی است.

هوش هیجانی یک عامل مرتبط برای کسانی است که می خواهند ثروتمند شوند. دانستن اینکه چگونه با احساسات، ناامیدی ها، اضطراب ها، آرزوها و آرزوها کنار بیایید و مهمتر از همه، درک این موضوع که برای هر چیزی زمان وجود دارد.

اشتباهات به ما می آموزند که به قدم ها احترام بگذاریم، وقتی در مورد چیزی هیجان زده هستیم، اغلب بر اساس انگیزه عمل می کنیم. ما آنچه را که می خواهیم با اشتیاق به اجرا درآوردن چیزها فرافکنی نمی کنیم، به این ترتیب کار نمی کند.

اهداف ما نیاز به جهت دارند، آنها نیاز به برنامه ریزی دارند و مطالعه احتمالات اقدامات ایده آل است. و حفظ تعادل هنگام وقوع خطا بسیار مهم است.

کتاب «چگونه پول جذب کنیم» توضیح می‌دهد که شکست‌های ما مستقیماً در نشان دادن امکانات جدید عمل می‌کنند.

این یک واقعیت است که چقدر خسته کننده است که با یک پروژه شکست خورده روبرو شوید. اما درک این نکته که چشم انداز ما که بعد از این رویداد گسترده تر خواهد شد، دری را به روی امکانات جدید و استراتژی های موفق باز می کند.

این آب در شراب است.

جوزف مورفی می‌گوید منظورش واضح است: تبدیل آب به شراب یعنی تغییر عقیده‌تان تا جایی که مشکلات راهی برای راه‌حل و تحقق رویاهای شما هستند.

درک این است که میل به ثروت را می توان با انگیزه، اراده و قدرت ذهن برآورده کرد.

جذب پول، تبدیل ایده های نامرئی به رویاهای قابل تحقق است.

نویسندگان دیگر در مورد آن چه می گویند؟

از نظر برایان تریسی، نویسنده کتاب "روانشناسی فروش"، افراد موفق گفتگوی درونی خود را با عبارات شاد و مطمئن بهبود می بخشند. به عنوان مثال، اگر در طول روز عبارت «من خودم را دوست دارم» تکرار کنید، مطمئناً عزت نفس شما افزایش می یابد.

در کتاب «تمرکز»، دانیل گولمن استدلال می‌کند که تمرین تنها زمانی شما را به کمال نزدیک‌تر می‌کند که هوشمندانه انجام شود، یعنی اگر فردی که تمرین می‌کند از این زمان برای انجام تنظیمات و بهبودها استفاده کند. میزان توجه شما در حین تمرین بسیار مهم است.

و برای نویسنده نسیم نیکلاس طالب در کتاب «ضدشکننده»، ما باید در معرض شکست برای رسیدن به موفقیت باشیم، او استدلال می‌کند که باید به افرادی نگاه کنیم که مرتکب اشتباه نمی‌شوند، افرادی که واقعاً در حال بهبود نیستند، فقط از طریق موفقیت هستند. و خطایی که واقعاً قادر به بهبود آن هستیم.

خوب، اما چگونه می توانم این را در زندگی خود اعمال کنم؟

ما می‌توانیم این آموزه‌ها را به روش‌های مختلفی به کار ببریم، مانند:

 • نگرش خود را به جهان تغییر دهید. اگر آرزوی شما ثروتمند شدن است، از مذاهبی که استدلال می کنند پول نفرین است، فرار کنید. پول یک نعمت است. پول راه حل است؛
 • از هر چیزی که مانع موفقیت شما می شود جدا شوید. از کلمات منفی، به ویژه از افراد منفی دور شوید.
 • ترسی را که اصرار دارد بر شما غلبه کند رد کنید. از احساسات خود محافظت کنید، روی ذهن منطقی سرمایه گذاری کنید، به ویژه در هوش هیجانی.
 • از دعا به عنوان پاسپورت موفقیت استفاده کنید. خواسته های خود را درونی کنید و یاد بگیرید که صحبت با خدا بسیار بزرگتر از آن چیزی است که فکر می کنید و بسیار بهتر از آن چیزی است که فکر می کنید.
 • نیازهای خود را تغییر دهیدبر وضعیت ثروتمندی خود تمرکز کنید.
 • تفکر سازنده داشته باشید و اقدامات پاسخگو را درو کنید.
 • به رویاهای خود شک نکنید. انگیزه مهم است، اما ایمان اساسی است.

آیا این خلاصه از کتاب "چگونه پول جذب کنیم" را دوست داشتید؟

ما می خواهیم نظر شما را بدانیم، بالاخره برای ما بسیار مهم است. در قسمت نظرات این مورد را ثبت کنید!

و اگر به کتاب علاقه مند هستید و می خواهید از تمام جزئیات نحوه جذب پول و موفقیت به زندگی خود مطلع شوید، می توانید با کلیک بر روی تصویر زیر آن را خریداری کنید:

گزینه های باینری چیست...
ما را در سایت گزینه های باینری چیست دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهدی امینی‌خواه بازدید : 15 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 19:13