4 روش برای سرمایه گذاری در شغل خود

ساخت وبلاگ

Main

گاهی برای بدست آوردن چیزهای زیادی باید اندکی داد. این برای بسیاری از موقعیت‌های زندگی صادق است، اما به ویژه در شغل شما، چه در حال حاضر شاغل باشید و چه در جستجوی شغل باشید.

هر روز عناصری از حرفه خود را ایجاد می کنید که شما را به یک حرفه ای قوی تر تبدیل می کند - تجربه به دست می آورید، مهارت های جدید می آموزید و روابط برقرار می کنید. با این حال، این وضعیت برای هر حرفه ای است. وقتی زمان جستجوی یک نقش جدید فرا می رسد، ممکن است خودتان را بیابید که آرزو می کنید مایل بیشتری را طی می کردید. به هر حال، اگر می خواهید شغلی پیدا کنید، باید متمایز شوید.

به همین دلیل مهم است که روی شغل خود سرمایه گذاری کنید. با صرف زمان و انرژی، بعداً خود را برای یک نامزدی قوی تر و موفق تر آماده خواهید کرد. اگر آماده هستید که یک قدم جلوتر بروید، در اینجا چند راه وجود دارد که می توانید آن را محقق کنید.

به طور فعال مجموعه مهارت های خود را بسازید

شکی نیست که در حین کار در حال توسعه و تقویت مهارت ها هستید. با این حال، این بدان معنا نیست که شما باید در آنجا متوقف شوید.

ایجاد فعال مجموعه مهارت های خود یکی از بهترین راه هایی است که می توانید شغل خود را به جلو سوق دهید. با ارائه راه حل های جدید و منحصر به فرد، برای محل کار فعلی خود ارزشمندتر خواهید بود. سپس، هنگام جستجوی کار، کاندیدای جذاب تری خواهید بود، زیرا چیزهای بیشتری برای ارائه به یک کارفرمای بالقوه خواهید داشت.

خوشبختانه، هیچ کمبودی در منابع وجود ندارد که بتواند به شما در ایجاد مهارت‌هایتان کمک کند. مقاله ما را بررسی کنید که برخی از بهترین ابزارهای آنلاین موجود را ارائه می دهد.

شبکه را ادامه دهید

برخی منابع نشان می دهد که تا 85 درصد از تمام مشاغل از طریق شبکه پر می شود. نیازی به گفتن نیست که خیلی زیاد است. همچنین نیازی به گفتن نیست که اگر از این حرکت مهم شغلی غفلت می کنید، فرصت ها را از دست می دهید.

در هسته خود، شبکه سازی در مورد ایجاد روابط است. با این حال، منطقه ای است که در آن کمیت به اندازه کیفیت مهم است. داشتن تعداد انگشت شماری از همکاران نزدیک چیزی برای تمسخر نیست، اما دانستن متخصصان در چندین شرکت در سطوح مختلف شغلی چیزی است که به شما کمک می کند تا زمانی که زمانش برسد، نقشی را به دست آورید.

بنابراین ، چگونه شبکه خود را بسازید؟با فعال شدن در LinkedIn شروع کنید. با سایر متخصصان در حوزه خود از طریق گروه ها و با اظهار نظر در مورد پست ها درگیر شوید. از ارسال درخواست های اتصال سرد نترسید - فقط حتماً یادداشتی را معرفی کنید که خودتان را معرفی کنید و دلیل مختصری را برای دلیل اتصال شما ارائه دهید. و البته ، هنوز هم رویدادهای شبکه ای قدیمی وجود دارد که می توانید با افراد رو در رو با متخصصان ملاقات کنید و در مورد صنعت خود گفتگو کنید.

پس از ایجاد یک شبکه بزرگ ، جستجوی شغل به طور قابل توجهی آسان تر می شود. به عنوان مثال می توانید برای مصاحبه های اطلاع رسانی به ارتباطات خود دسترسی پیدا کنید. یا برای ساده تر بودن ، می توانید از آنها بخواهید که از هرگونه دهانه ای که ممکن است برای شما مناسب باشد ، به شما اطلاع دهند. آنها حتی ممکن است مایل باشند به شما مرجع ارائه دهند.

حضور آنلاین خود را برقرار کنید

تصور کنید که شما به تازگی از یک رویداد شبکه بازگشتید. شما در آنجا با کسی آشنا شده اید که می تواند برای حرفه شما تغییر بازی کند. آنها می خواهند درباره شما اطلاعات بیشتری کسب کنند ، بنابراین وقتی به خانه باز می گردند ، آنها یک جستجوی سریع Google را از نام شما انجام می دهند ... و چیزی نمی بینند.

در این عصر دیجیتال ، حضور آنلاین دیگر اختیاری نیست. شما باید اطمینان حاصل کنید که وقتی شخصی شما را به نظر می رسد (و آنها می خواهد) ، نتایج تعدادی از سایت ها هستند که شما را در یک نور مثبت و حرفه ای نشان می دهند. این بدان معناست که با دقت آنچه را که در مورد شما آنلاین می شود ، تهیه کنید.

با ایجاد یک پروفایل کامل LinkedIn ، کامل با جزئیات کار ، پیوندها به کار خود و خلاصه ای منحصر به فرد شروع کنید. برای یک قدم جلوتر ، بسیاری از متخصصان از وب سایت های شخصی که مارک های شخصی خود را به نمایش می گذارند بهره مند می شوند. و البته ، پروفایل های رسانه های اجتماعی شخصی خود را از هر چیزی که می تواند تصور اشتباهی ایجاد کند (یا حداقل تنظیمات حریم خصوصی شما را به روز کنید) را خرد کنید.

داشتن یک حضور فعال آنلاین به این معنی است که هر زمان که کسی بخواهد درباره شما اطلاعات بیشتری کسب کند ، آنها فقط جزئیات چشمگیر را که می خواهید آنها را ببینید ، می یابند. این اقدامات اکنون هنگامی مفید خواهد بود که یک کارفرما قبل از مصاحبه ، نام شما را گوگل کند.

یک رزومه نوشته شده حرفه ای دریافت کنید

نوشتن یک رزومه فقط با معرفی سیستم ردیابی متقاضی ، استانداردهای جدید و عدم اطمینان در مورد آنچه واقعاً ظاهری "حرفه ای" را تشکیل می دهد ، پیچیده تر شده است. با این وجود ، رزومه شما مهمترین ابزار جستجوی شغلی شماست. کیفیت این سند می تواند جستجوی شغل شما را ایجاد یا از بین ببرد ، بنابراین ضروری است که در بهترین حالت باشد.

به همین دلیل ، چرا می خواهید فرصتی بگیرید؟متخصصانی وجود دارند که به صورت کتبی آموزش دیده می شوند که ثابت می شود به متخصصان کمک می کند نه تنها سریعتر کار را به زمین بیاندازند بلکه درآمد بیشتری کسب می کنند. همکاری با یک نویسنده رزومه حرفه ای ، سرمایه گذاری نهایی در حرفه شما است ، شما را برای جستجوی موفق تر کار و پول بیشتر در جیب خود در دراز مدت قرار می دهد.

Topresume دارای شبکه بزرگی از نویسندگان آموزش دیده است که آماده هستند و منتظر هستند تا شما را به مرحله بعدی در حرفه خود برسانند. اینجا را کلیک کنید تا بدانید که با یک نویسنده Topresume کار می کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ما اینجا را کلیک کنید.

اهمیت سرمایه گذاری در حرفه شما

واضح است که قرار دادن برخی از کارها اکنون می تواند بعداً چشم انداز شما را بهبود بخشد. استراحت روی لورل های شما ممکن است در کوتاه مدت خوب کار کند ، اما وقتی نیاز به ایستادن دارید ، رفتن به مایل اضافی فقط به شما کمک می کند.

با گذراندن حرفه خود ، این چهار عمل را در نظر بگیرید که می تواند همه تفاوت ها را ایجاد کند. هنگامی که جستجوی شغل بعدی شما به وجود می آید ، یک کارمند ارزشمند و نامزد شغلی حتی قوی تر خواهید شد.

برای سرمایه گذاری در یک رزومه نوشته شده حرفه ای آماده هستید؟برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید

گزینه های باینری چیست...
ما را در سایت گزینه های باینری چیست دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهدی امینی‌خواه بازدید : 16 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 20:19