پیش بینی قیمت اتریوم - آیا این پمپ رمزنگاری سریعتر از ETH در سال 2023 خواهد بود؟

ساخت وبلاگ

Ethereum

Ethereum یکی از مشهورترین آلتکین های دنیای cryptocurrency است. از زمان راه اندازی آن در سال 2015 ، Ethereum بسیار رشد کرده است - عمدتا به این دلیل که به مردم امکان می دهد برنامه های جدید و غیره بسازند.

علاوه بر این ، اتریوم در یک مکان از مکان مانند برنامه های بازی و موارد دیگر استفاده می شود. با این حال ، مردم در مورد قیمت آن ، به ویژه با توجه به عملکرد آن در نیمه اول سال 2022 ، رزرو خاصی دارند. اما ، در سال 2023 چگونه عمل خواهد کرد؟

پیش بینی قیمت اتریوم

اتریوم در حال حاضر حدود 1300 دلار گیر کرده است. با این حال ، کارشناسان می گویند که قیمت اتریوم در دراز مدت پمپ خواهد شد. به این دلیل است که NFT بر بازار اتریوم حاکم است. به همان اندازه که مردم NFT ها را دوست ندارند ، یک تن از پتانسیل برای رشد در آنها وجود دارد. به عنوان مثال ، هرچه بیشتر افراد شروع به تطبیق هنر خود و تبدیل آنها به NFT کنند ، بازار در آینده شاهد رونق مطالعه خواهد بود. بنابراین ، با افزایش بازار NFT ، قیمت اتریوم نیز به دلیل اعتیاد به مواد مخدره افزایش می یابد.

حتی اگر علاقه مندان به رمزنگاری به خوبی به سمت NFT اتریوم پاسخ ندادند ، جنبه های دیگر اتریوم پتانسیل پمپ در سال 2023 را دارند.

بنابراین ، می توانیم بگوییم که Ethereum ممکن است برای چند ماه سقوط کند ، اما در سال 2023 افزایش می یابد. بنابراین ، کارشناسان این شک و تردید را به اتریوم برای نظارت بر رشد آن برای چند ماه می دهند.

cryptocurrency که تا سال 2023 10 برابر پمپ خواهد شد.

اگر به دنبال سرمایه گذاری پول خود در Cryptocurrency هستید ، گزینه های بی شماری دیگر وجود دارد که می توانید به غیر از Ethereum و Bitcoin کشف کنید ، که ممکن است در سال 2023 ده بار پمپ پمپ کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سکه ها بخوانید.

امپراطن

IMPT یک پروژه cryptocurrency مترقی است که در تلاش است تا مردم را ترغیب کند تا ردپای کربن خود را کاهش دهد و در مورد انتخاب هایی که روزانه در مورد اکوسیستم کمرنگ ما انجام می دهند ، فکر کنند.

این پروژه cryptocurrency از blockchain چند ضلعی استفاده می کند - بنابراین ، تمام اعتبارات کربن که شما روی سکو استفاده می کنید قابل اثبات است. بنابراین ، شما نیازی به نگرانی در مورد هر کلاهبرداری ندارید. مهمترین جنبه یک پروژه جدید رمزنگاری امنیت آن است. به این دلیل است که مردم به دلیل کلاهبرداری سایبری به پروژه های جدید رمزنگاری اعتماد ندارند. اما ، با IMPT می توانید تمام معاملات خود را بدون هیچ گونه نشانه ای از نگرانی انجام دهید.

این پلتفرم از blockchain چند ضلعی استفاده می کند و اعتبار کربن را به عنوان NFT ایجاد می کند تا در دسترس تجارت باشد. IMPT از ارز خاص خود استفاده می کند - $ IMPT برای کلیه معاملات موجود در این سکو. معامله گران می توانند این نشانه ها را برای ایجاد یک بازار خود پایدار خریداری ، بفروشند و تجارت کنند. بنابراین ، چرخه ای را ایجاد می کند که از هر کلاهبرداری ایمن باشد.

در سال آینده شانس رشد بالایی برای IMPT وجود دارد ، به این دلیل که با بیش از 10،000 مارک در سراسر جهان همکاری کرده است. مردم شروع به اعتقاد به پتانسیل های آن کرده اند - و این فقط از اینجا سرسخت است.

پیش بینی قیمت IMPT

IMPT Token تنها شش روز گذشته است و در حال حاضر شاهد افزایش تقاضا بوده است. تاکنون بیش از 3 میلیون دلار در مرحله اول این فروشنده جمع آوری شده است ، که در آن 600 میلیون IMPT با قیمت 0. 018 دلار فروخته می شود.

بودجه پیش فروش برای IMPT در حال حاضر به بیش از 30 ٪ رسیده است. با این حال ، وجوه پیش فروش محدود به 10. 8 میلیون دلار است. 660 میلیون توکن با قیمت 0. 023 دلار در فاز دو ارائه می شود و پس از آن 540 میلیون توکن با قیمت 0. 028 دلار در فاز سه.

IMPT has the potential to grow massively in the next year because of the fact that it is catering to a relevant issue in our society. Therefore, one can predict that it will grow ten times by 2023 as people will start to join the movement. >>اکنون IMPT بخرید

تامادوژ

ما بیشتر وقت خود را در اینترنت می گذرانیم و به یادگار می کشیم. بنابراین ، در سال 2022 سکه های Meme یک موضوع داغ در بازار رمزنگاری بودند. عمدتا به این دلیل که بسیاری از افراد مشهور سگکوئین را ارتقا می بخشند - و همه به اعتیاد به مواد مخدره تسلیم می شدند.

در یک الگوی مشابه ، Tamadoge یک ارز در Tamaverse است. بنابراین ، افرادی که بخشی از Tamaverse هستند می توانند پرورش دهند ، نعنا و نبرد با حیوانات خانگی Tama Dodge.

این پلتفرم جالب است زیرا همه بازیکنان دائماً با یکدیگر می جنگند. و پس از پایان هر ماه ، بهترین بازیکنان در صدر جدول رهبری قرار می گیرند.

پیش بینی قیمت تامادوژ

بنابراین ، این احساس رقابت را ایجاد می کند تا افراد درگیر این پروژه شوند. بنابراین ، هنگامی که ما به رشد نشانه های تاما در طول سالها نگاه می کنیم. این مقدار از 0. 015 دلار به 0. 33594 دلار در یک دوره زمانی کوتاه افزایش یافته است. بنابراین ، به دلیل ویژگی های انقلابی -

سال آینده ، تامادوژ می تواند 10 برابر ارزش رشد کند. انتظار می رود که کلاه بازار تاما به زودی در همه صرافی ها لیست شود. قیمت تاما ده برابر افزایش می یابد زیرا قبلاً در LBANK ذکر شده است ، که بیش از 7 میلیون کاربر دارد. کارشناسان پیش بینی می کنند که توکن های تاما در آینده حتی بیشتر افزایش می یابد ، بنابراین سرمایه گذاران قبل از افزایش قیمت باید نشانه ها را خریداری کنند.

کاردانو

Cardano در سال 2017 به بازار عرضه شد. این سکه با هدف ایجاد یک برنامه غیر متمرکز با استفاده از یک دفترچه چند دارایی انجام می شود. این یک اکوسیستم است که به توسعه دهندگان و معامله گران اجازه می دهد تا نشانه هایی را ایجاد کنند که می توانند در برنامه های غیر متمرکز استفاده شوند.

از زمان انتشار آن ، در صنعت cryptocurrency محبوبیت زیادی کسب کرده است. بنابراین ، می توانیم بگوییم که طی یک سال آینده - این پتانسیل رشد دارد. ممکن است ده بار شلیک نکند. با این حال ، شانس بالایی وجود دارد که مردم شروع به سرمایه گذاری در Cardano کنند و قیمت آن افزایش می یابد.

دلیل این امر این است که مردم به دنبال گزینه هایی هستند که می توانند مربوط به ارز غیر متمرکز باشند. بنابراین ، گزینه ای مانند Cardano برای افراد پرسود خواهد بود. به دلیل ویژگی های بی عیب و نقص و امنیت بالا. مهمتر از آن ، مردم به جای اینکه به پروژه های جدید تسلیم شوند ، اعتماد خود را به ارز که چند سال است انجام می دهند ، می گذارند. بنابراین ، در مقایسه با سایر مدعیان - Cardano پتانسیل رشد دارد. و هرچه تعداد بیشتری از مردم به آن بپیوندند ، قیمت ها بالا می روند.

بنابراین ، اگر به دنبال خرید سکه هایی هستید که به شما در کسب سود کمک می کند ، این گزینه خوبی است. با این حال ، یک چیز وجود دارد که شما باید در نظر داشته باشید. Cryptocurrency یک دارایی بی ثبات است. بنابراین ، هیچ پیش بینی مشخصی وجود ندارد که می توان آن را انجام داد. با این حال ، با در نظر گرفتن الگوی قبلی - Cardano پتانسیل خوبی دارد.

موج دار شدن

وقتی به مشهورترین Altcoins در صنعت نگاه می کنید ، بندرت نام Ripple را پیدا خواهید کرد. با این حال ، این یک altcoin است که توسط کارشناسان ترجیح داده می شود که صنعت را در بخش مالی حاکم می کنند.

به این دلیل است که ریپل به کاربران خود اجازه می دهد تا پرداخت های خود را به طور کارآمد انجام دهند. علاوه بر این ، گزارش هایی مبنی بر اینکه وسترن یونیون و MoneyGram در حال آزمایش Ripple برای خدمات انتقال پول خود هستند.

بنابراین ، در سال آینده - این احتمال زیاد است که ریپل عناوین بزرگی را ایجاد کند. در نتیجه ، قیمت آن افزایش می یابد. بنابراین ، این یک سکه عالی است که می توانید برای سال 2023 سرمایه گذاری کنید. وقتی شرکت هایی مانند MoneyGram با شورشیان شریک زندگی می کنند و در صنعت مالی ایجاد می کنند ، بزرگترین است. مردم شروع به خرید موج بیشتر می کنند و قیمت آن به طور خودکار افزایش می یابد.

کیهان

استفاده منحصر به فرد در مورد قابلیت همکاری Cosmos می تواند آن را به رمزنگاری بعدی تبدیل کند. اگر در هر altcoin سرمایه گذاری کرده اید ، می دانید که blockchain ها به جای پشت سر هم تمایل دارند که به طور جداگانه کار کنند. این طرز فکر "رقابتی" به این معنی است که توسعه دهندگان DAPP باید انتخاب کنند که کدام زنجیره را برای ساخت پروژه های خود انجام دهد و تعداد کاربران را کاهش دهد.

به عنوان یک گزینه دیگر ، Cosmos به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا blockchain های جداگانه ای به نام مناطق ایجاد کنند ، که به مرکز کیهان مرکزی مرتبط هستند. این امر به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا ضمن دسترسی به مناطق دیگر و به اشتراک گذاری اطلاعات با آنها ، کنترل کاملی بر روی blockchain های خود داشته باشند. ادغام چند منطقه ای قابلیت همکاری را افزایش می دهد و با اجازه ادغام DAPP در مناطق ، این شبکه ها را به ارتفاعات جدید می برد.

بردن

دنیای cryptocurrency هر دقیقه از روز در حال تحول است. برخی از مدعیان جدید وارد بازار می شوند و سکه های قدیمی سالهاست که حاکم بر صحنه هستند. با این حال ، نمی توان انکار کرد که رمزنگاری آینده اقتصاد غیر متمرکز است.

بنابراین ، اگر می خواهید پول خود را سرمایه گذاری کنید ، cryptocurrency گزینه خوبی است. به عنوان مثال ، بسیاری از سکه ها مانند اتریوم به دلایل مناسب محبوب بوده اند. و همچنین انتظار می رود که قیمت ETH در سال آینده افزایش یابد. با این حال ، بسیاری از سنگهای کم ارزش مانند IMPT و Tamadoge پتانسیل رشد ده بار تا سال 2023 را دارند.

بنابراین ، به این سکه ها نگاه کنید و یک سرمایه گذاری هوشمندانه برای آینده خود انجام دهید.

گزینه های باینری چیست...
ما را در سایت گزینه های باینری چیست دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهدی امینی‌خواه بازدید : 26 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 22:05