جفت ارز پخش کم

ساخت وبلاگ

در فارکس ، اسپری در اصل بخشی از هزینه برای شما به عنوان یک معامله گر برای باز کردن هرگونه معاملات است. این به کل قیمت معاملات حساب می شود.

Low Spread Currency Pairs

Slava Loza Forex Trader & Analyst

همانطور که در زندگی ، قیمت چیزهای مشترک در مقایسه با سایر ، عجیب تر و تقاضا پایین تر است. همین مورد در مورد جفت ارزهای پخش شده پایین که معمولاً در فارکس معامله می شوند ، صدق می کند.

گسترش کم برای معامله گران مکرر که هر قسمت از جنبش PIP برای آنها تغییر می کند بسیار مهم است.

بیایید با متداول ترین جفت ارز ، EUR/USD شروع کنیم.

جفت EUR/USD ، از 0. 1 پیپ پخش می شود!

گسترش / دامنه روزانه = 1. 5 ٪ (پایین تر بهتر)

بیشترین معامله با حدود 20 ٪ از کل حجم معاملات در فارکس. این همچنین باعث می شود EUR/USD این جفت با کمترین گسترش باشد.

گسترش متغیر برای این جفت ارز ، در فعالیت معاملاتی عادی ، بسته به کارگزار ، از 0. 1 تا 3 پیپ متغیر است. برای گسترش ثابت ، آنها از 0. 3 به 5 پیپ (به استثنای کمیسیون) می روند.

جدول برای یورو دلار در جلسات مختلف پخش می شود (Investing.com):

spreads across different sessions

نوسانات در این جفت در طول رویدادهای خبری به سنبله شناخته شده است و یورو/دلار محبوب ترین است. رویدادهای خبری ، تقویم اقتصادی ، فعالیت رسانه های اجتماعی و رویدادهای سیاسی برای دلار (ایالات متحده) مکرر است. علاوه بر این ، اگر ما این را بگیریم که یورو (اتحادیه اروپا) از بسیاری از کشورها تشکیل شده است ، هرگونه بحران در یک مورد ممکن است بر یورو تأثیر بگذارد.

داشتن این ترکیب از جلسات معاملاتی و سنبله های نوسانات ، این جفت ارز را برای تجارت جالب می کند ، حتی اگر این زوج با کمترین گسترش باشد.

اگر دامنه متوسط روزانه (ADR) را با هم مقایسه کنیم ، می توانیم ببینیم که آیا گسترش مطابق با پتانسیل جفت ارز است.

برای دامنه متوسط روزانه EUR/USD (14) در حال حاضر حدود 58 پیپ است. اگر به طور متوسط 0. 9 پیپ را برای جفت یورو/USD پخش کنیم ، به این معنی است که (9/0/58 = 1. 5 ٪) گسترش 1. 5 ٪ از حداکثر سود بالقوه ما در یک تجارت طول می کشد.

USD/JPY ، دومین جفت کم پخش

گسترش/دامنه روزانه = 2. 1 ٪

این دو اقتصاد ، یک نوع صادرات (ژاپن) و یک وارد کننده بزرگ (ایالات متحده). دو جلسه معاملاتی مجزا. این کار را با گسترش معمولی کم ترکیب کنید و در اینجا فرصت های تجاری دارید.

Spread Indicator

برای کنترل گسترش گسترش می توانید نشانگر گسترش را بارگیری کنید.

متغیر گسترش یافته برای این جفت ارز از 0. 2 به 2 پیپ است. به دلیل فاصله زیادی بین جلسات معاملاتی ، اگر می خواهید روی یک اقتصاد تمرکز کنید بسیار عالی است. یک کارگزار با سه رقم ، میانگین 1 PIP گسترش 2. 1 ٪ تخفیف از حداکثر سود بالقوه روزانه شما.

GBP/USD، یک جفت اسپرد کم که حرکت می کند!

گستره / دامنه روزانه = 2. 0٪

این جفت به دلیل حرکت های بزرگ پوند انگلیس خاص است. اگر این را با نقدینگی زیاد و در نتیجه اسپرد کم ترکیب کنید، فرصت‌هایی برای استراتژی‌های اسپرد کم خواهید داشت که روی جفت‌های دیگر کارایی ندارند.

امروزه اگر اخبار را دنبال کنید، سقوط آشکار پوند را درک خواهید کرد.

اسپرد متغیر برای این جفت ارز از 0. 3 تا 2. 7 پیپ بدون احتساب کارمزد است. با محدوده متوسط روزانه بالا (68 پیپ) جفت GBP/USD، اسپرد (1. 4 پیپ) حداکثر سود بالقوه شما را در حدود 2. 0% در هر معامله کاهش می دهد که کمتر از جفت USD/JPY است.

USD/CHF، اسپرد کم – پایداری بالا

گستره / دامنه روزانه = 2. 6٪

فرانک سوئیس تورم نزدیک به صفر دارد و سیستم بانکی یکی از بهترین ها در جهان برای سرمایه گذاران محسوب می شود. این جفت ارز یکی از پرمعامله ترین جفت ارزها در فارکس با اسپرد پایین است.

ثبات یکی از ویژگی های CHF است اما به این معنی نیست که فرصتی برای معامله وجود ندارد.

این یک جفت ارز با قابلیت دنبال کردن آسان با اسپردهای پایین است که از 0. 5 تا 5 پیپ متغیر است. میانگین اسپرد (1. 2 پیپ) به نسبت سود 2. 6 درصد در محدوده میانگین روزانه (45 پیپ) است.

EUR/JPY، جفت غیر دلاری با اسپرد کم

گستره / دامنه روزانه = 1. 9٪

این جفت ارز حساس تر است و حرکت های بزرگی دارد. از آنجایی که اقتصادهای درگیر در این جفت کوچکتر هستند، می توان انتظار تغییرات بزرگتری را در بازار ناشی از هر رویدادی داشت.

اسپرد ممکن است کمترین میزان پیشنهادی نباشد، اما به اندازه کافی پایین باشد که پتانسیل این جفت را برای معامله گران مکرر افزایش دهد.

این ترکیب کاملی از گسترش کم و فرصت است. این را می توان با ADR (14) از 63 پیپ، دامنه اسپرد از 0. 5 تا 5. 7 پیپ و میانگین اسپرد (1. 2 پیپ) به نسبت سود بالقوه 1. 9٪ مشاهده کرد.

این جفت ارز نیز جالب است زیرا به ندرت در نوسان است یا به طرفین حرکت می کند.

حتی اگر کارگزار ممکن است اسپرد پایین ارائه دهد، کمیسیون ممکن است هزینه کل را پنهان کند. اگر این را در نظر بگیریم، پیدا کردن کارگزاری با پیشنهاد مناسب ممکن است با این جدول اسپرد از Myfxbook آسان تر باشد:

spread table

در نهایت، باید بدانید که تمام ترکیب‌های 8 جفت ارز اصلی به اندازه‌ای نقد هستند که اسپرد پایین داشته باشند.

گزینه های باینری چیست...
ما را در سایت گزینه های باینری چیست دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهدی امینی‌خواه بازدید : 19 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 5:36