آیا می توان هر روز پول خود را با معامله دو برابر کرد؟

ساخت وبلاگ

تبلیغات آنلاین زیادی وجود دارد که به شما می گوید می توانید تنها در یک روز سود خود را در فارکس دو برابر کنید. البته این یک اغراق است. و با این حال، ممکن است امکان پذیر باشد.

با این مقاله، شما:

  • سودآورترین استراتژی تجارت فارکس را کاوش کنید.
  • ببینید آیا امکان دارد هر روز سرمایه اولیه خود را دو برابر کنید.

سودآورترین استراتژی تجارت فارکس چیست؟

صدها استراتژی فارکس وجود دارد که ادعا می کنند سودآور هستند. البته به هیچ وجه نمی‌توانیم همه آنها را در این مقاله مرور کنیم. به همین دلیل است که ما فقط سودآورترین مورد را مورد بحث قرار می دهیم - اسکالپینگ.

اسکالپینگ یک اصطلاح جمعی برای همه استراتژی هایی است که تعداد معاملات را قبل از سودآوری آنها در اولویت قرار می دهند. به عنوان مثال، یک اسکالپر ده سفارش سودآور خواهد داشت که با ده پیپ سود بسته می شود تا اینکه سفارشی با 100 پیپ بسته شود.

این شکل از معاملات امکان StopLosses بسیار فشرده را فراهم می کند. با اسکالپینگ، یک سفارش نامناسب به موقعیت کلی شما در بازار لطمه نمی زند - بر خلاف روش دیگر.

مشکل اصلی اسکالپینگ، تقاضای بالای آن است. اسکالپرها در مقیاس های زمانی کوچک معامله می کنند، به این معنی که زمان زیادی برای تصمیم گیری ندارند و اغلب باید با شهود خود پیش بروند. و از آنجایی که پول شما درگیر است، پوست سر باعث استرس زیادی می شود.

چگونه با رودخانه تنبل معامله کنیم؟

Lazy River دوستانه ترین استراتژی اسکالپینگ است. ورود به آن آسان است و روزانه تعداد مناسبی از فرصت های معاملاتی را فراهم می کند. استراتژی های دیگری مانند Bali Scalping یا RSI Scalping وجود دارد که فرصت های معاملاتی بیشتر یا حاشیه سود بیشتری را به همراه دارد. با این حال، آنها همچنین ریسک بسیار بیشتری دارند و به افراد تازه وارد توصیه نمی شوند.

تاجر Lazy River به موارد زیر نیاز دارد:

  • بازه زمانی 5 دقیقه ای؛
  • دو شاخص: نمایی 50 MA و 20 MA.
  • یک جفت ارز با نقدینگی بالا. EUR/USD یا USD/CAD نمونه های خوبی هستند.

هنگامی که این سیستم را راه اندازی کردید، منتظر بمانید تا قیمت بین 50 MA و 200 MA برسد. آنها را سواحل «رودخانه» خود در نظر بگیرید. اگر این نرخ برای بیش از سه کندل به ارزش زمان باقی بماند - هیچ کاری نکنید، این وضعیت برای Lazy River سودی ندارد. با این حال، اگر تلاش می کند از مرزهای شاخص ها خارج شود - وقت آن است که اقدام کنید.

  1. دو سفارش را با همان مقدار پول در جهت حرکت قیمت باز کنید.
  2. هر دو را با StopLoss ببندید اگر قیمت به پشت اکسترم محلی برگشت.
  3. بستن اولین سفارش توسط TakeProfit زمانی که به مقدار StopLoss رسید.
  4. مرتبه دوم را به صورت دستی ببندید وقتی روند شروع به معکوس می کند.

توجه: اگر نشانگرهای شما در حال عبور هستند ، چند دقیقه به عقب برگردید ، تا زمانی که همه چیز حل شود. حتی اگر شرایط دیگر مطلوب باشد ، خطرات خیلی زیاد می شوند.

اگر پیچیده به نظر برسد ، در اینجا یک مثال وجود دارد:

در این نمودار EUR/USD ، فرصت های معاملاتی برای استراتژی رودخانه تنبل با فلش هایی که به سمت قیمت باقی مانده از "رودخانه" نشان می دهند ، مشخص شده است. بهترین نمونه در 10 ژانویه ، ساعت 10:05 (پیکان سوم از سمت چپ ، آبی مشخص شده) رخ داد. بیایید نگاهی دقیق تر به آن بیندازیم:

مرتبه اول به پایان می رسد 80 پیپ یا سود ، دوم - 240 پیپ. اگر هر دو سفارش با 10 000 دلار باز شود ، مرتبه اول به ساخت 8 دلار ، دوم - 24 دلار می رسید. با هم ، آنها معامله گر 0. 16 ٪ را در رنگ سبز قرار داده اند.

0. 16 ٪ خیلی به نظر نمی رسد. با این حال ، این تنها در صورتی است که شما بدون اهرم معامله می کنید. با 1: 100 اهرم ، این سفارشات 16 ٪ سود را به دست می آورند - که برای یک سفارش واحد خیلی شیطانی نیست! البته این مورد استثنایی است. یک معامله متوسط کمتر سودآور خواهد بود-حدود 5-8 ٪. شما می توانید این استراتژی را فقط با وارد کردن ایمیل خود در اینجا ، در حساب تمرین رایگان آزمایش کنید.

آیا می توان روزانه سرمایه شروع خود را دو برابر کرد؟

اگر به طور متوسط سود سفارش استراتژی (8 ٪) را بدست آورید ، ممکن است فکر کنید که می توانید به راحتی سرمایه شروع خود را دو برابر کنید - از این گذشته ، فقط به 13 سفارش موفق در روز نیاز دارید. واقعیت خیلی ساده نیست.

اول از همه ، نه هر معامله موفقیت آمیز است. حتی اگر همه کارها را به درستی انجام دهید ، هنوز هم ممکن است به دلیل یک حرکت نامنظم در بازار ، از دست دادن پول درآمدی. گاهی اوقات این استراتژی به نتیجه نمی رسد ، و شما در پایان با Stoploss یا فقط بدون سود بسته می شوید.

همچنین ، ممکن است در یک روز فرصت های کافی وجود نداشته باشد. به عنوان مثال ، در جفت ارزهای بی ثبات کمتر ، ممکن است فقط 5 یا 6 فرصت معاملات در روز داشته باشید - و کسب 20 ٪ سود برای هر یک از آنها یک معجزه خواهد بود.

بنابراین اگرچه می توان سرمایه شروع خود را دو برابر کرد ، انجام این کار بسیار غیرممکن است. با این حال ، ضرب آن 1. 5 ممکن است و محتمل باشد ، تا زمانی که کارگزار شما گسترش یابد. به عنوان مثال ، حساب های ECN Zero ، به عنوان مثال ، به دلیل 0 شیوع ، برای پوسته پوسته شدن رودخانه تنبل مناسب هستند.

گزینه های باینری چیست...
ما را در سایت گزینه های باینری چیست دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهدی امینی‌خواه بازدید : 15 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 7:39