10 بهترین سهام کلاه کوچک برای خرید هم اکنون

ساخت وبلاگ

سهام کلاه های کوچک اغلب خطرناک تر اما سودآورتر از سهام بزرگ در نظر گرفته می شوند. بسیاری از کلاه های کوچک شرکت های جوان تری با پتانسیل رشد معنی دار هستند. سرمایه بازار این شرکت ها از 300 میلیون دلار تا 2 میلیارد دلار متغیر است. بر خلاف کلاه های بزرگ ، کلاه های کوچک در سه ماهه سوم سال 2022 به پایین ترین سطح جدید نرسیدند. برای Q3 2022 ، شاخص کوچک Russell 2000 با 2. 2 ٪ کاهش یافت ، پیش از همتای بزرگ خود ، شاخص Russell 1000 ، کهدر مدت مشابه 4. 6 ٪ کاهش یافت.

لری کالواسینا از RBC Capital Markets در تاریخ 2 نوامبر به CNBC گفت که سال 2021 یک سال تقریبی برای کلاه های کوچک است و آنها قبلاً بسیاری از عوامل اقتصادی ناخوشایند را که بازار در حال حاضر با آن روبرو بوده اند ، قیمت گذاری کرده بودند. ارزش گذاری های کلاه های کوچک نیز در مقایسه با S& P 500 بسیار جذاب است که به دلیل ترکیبات رشد مگا درپوش ، از نظر ارزش تورم است. او در این محیط شرط بندی می کند و خاطرنشان می کند که در فضای چرخه ای با کلاه کوچک فرصت های ارزان قیمت وجود دارد.

جیل کری هال ، بانک مرکزی آمریکا ، رئیس استراتژی میانه کلاه ، در ابتدای ماه اکتبر به "زنگ بسته" CNBC پیوست ، جایی که وی خاطرنشان کرد که کلاه های کوچک به طور کلی خدمات را به جای کالاها ارائه می دهند ، که تمایل به حفظ بهتر در مواقع اقتصادی دارندعدم قطعیت. او همچنین ادعا كرد كه سهام كوچك كوچك ممكن است از كلمه های بزرگ بهتر عمل كند ، و در حال حاضر حتی ارزان تر به نظر می رسد زیرا در 11 بار درآمد پیش رو خود را تجارت می كنند. کپ های کوچک همچنین تمایل به عملکرد نسبتاً بهتر در اقتصاد رکود اقتصادی دارند ، طبق هال ، که میانگین تاریخی را ذکر کرده است.

در حالی که سرمایه گذاران معمولاً عجله می کنند که به شرکتهایی مانند شرکت اپل (NASDAQ: AAPL) ، شرکت الفبای (NASDAQ: GOOG) و TESLA ، Inc. (NASDAQ: TSLA) در طول عدم اطمینان بازار ، پناه ببرد. کپ های ، که تمایل به عملکرد بهتر دارند و پتانسیل رشد بالاتری دارند.

روش شناسی ما

ما سهام کوچک زیر را بر اساس سرمایه گذاری در بازار از 300 میلیون دلار تا 2 میلیارد دلار از 3 نوامبر انتخاب کرده ایم. ما سهام را که دارای اصول رشد جامد ، رتبه بندی تحلیلگر مثبت و ظرفیت هدایت بازده انعطاف پذیر در آینده هستیم ، لیست کرده ایم. بشراحساسات صندوق پرچین از بانک اطلاعاتی خودی میمون از صندوق های پرچین نخبه ، که از سه ماهه دوم سال 2022 ردیابی شده بود ، ارزیابی شد.

بهترین سهام کوچک کلاه برای خرید هم اکنون

10. Vizio Holding Corp. (NYSE: VZIO)

تعداد دارندگان صندوق پرچین: 8

Vizio Holding Corp. (NYSE: VZIO) یک شرکت مستقر در کالیفرنیا است که تلویزیون های هوشمند ، کافه های صوتی و لوازم جانبی را در ایالات متحده فراهم می کند. Vizio Holding Corp. (NYSE: VZIO) SmartCast ، یک سیستم عامل تلویزیونی هوشمند را ارائه می دهد ، که از برنامه های پخش مانند Amazon Prime Video ، Apple TV+، Discovery+، Disney+، HBO Max ، Hulu ، Netflix ، Paramount+، Paacock و YouTube پشتیبانی می کند. Vizio Holding Corp. (NYSE: VZIO) یکی از بهترین سهام کلاه کوچک برای خرید هم اکنون است.

در تاریخ 6 اکتبر ، Vizio Holding Corp. (NYSE: VZIO) فصل مقدماتی خود را با بیش از 200 میلیون دلار تعهدات تبلیغاتی مستقیم از شرکت های نگهدارنده آژانس ، مارک ها و استودیوها به پایان رساند و به نمایندگی از 100 ٪ افزایش سال گذشته. رشد درآمد تبلیغات برای تبلیغات Vizio را می توان به عوامل مختلفی از بازار مانند مهاجرت مخاطبان از خطی به جریان ، هدف گذاری بهبود یافته و پیشنهادات تبلیغاتی مستقیم به دستگاه نسبت داد. بخش تبلیغات Vizio Holding Corp. (NYSE: VZIO) در مقایسه با سه ماهه قبل در Q2 2022 71 ٪ رشد کرد و در سه ماهه پایان ژوئن 243 تبلیغ کننده جدید به آن افزود.

نیکلاس زنگلر ، تحلیلگر استفان ، در 29 اوت یادداشتی را برای حمایت از "بهترین ایده" خود در سال 2022 ، Vizio Holding Corp. (NYSE: VZIO) نوشت و 20 دلیل برای مالکیت سهام را پیشنهاد کرد. وی برجسته "نام تجاری معتبر و روابط عمیق و دیرینه با خرده فروشان کلیدی" و افزایش مداوم در هزینه های تبلیغ CTV را برجسته کرد."چشم انداز محافظه کار" وی برای FY25 نشان می دهد که Vizio Holding Corp. (NYSE: VZIO) می تواند 280 میلیون دلار EBITDA تعدیل شده تولید کند ، که از تخمین 50. 7 میلیون دلار در FY22 است.

براساس داده های خودی میمون ، مدیریت هزاره اسرائیل انگلستان ، دارایی پیشرو در Vizio Holding Corp. (NYSE: VZIO) از پایان ژوئن 2022 است که 493،600 سهم به ارزش 3. 36 میلیون دلار دارد.

مانند شرکت اپل (NASDAQ: AAPL) ، Alphabet Inc. (NASDAQ: GOOG) و TESLA ، Inc. (NASDAQ: TSLA) ، Vizio Holding Corp. (NYSE: VZIO) یکی از بهترین سهام است که می توانید برای یک متعادل در نظر بگیریدنمونه کارها.

در اینجا آنچه سرمایه گذاران Argosy باید درباره Vizio Holding Corp. (NYSE: VZIO) در نامه سرمایه گذار Q1 2022 خود بگویند:

وی گفت: "بررسی ویزیو (NYSE: VZIO) ، ما آن را اخیراً خریداری کردیم و در دوره کوتاه مالکیت ما به طرز فجیعی کاهش یافته است. آنها یک استراتژی صریح برای قربانی کردن حاشیه های ناخالص از تلویزیون های خود دارند تا مخاطبان را برای ارائه تلویزیون هوشمند خود ، رقیب Roku ، توسعه دهند. من سهام را خریداری کردم که انتظار داشت این پایان نامه طی چند سال انجام شود ، بنابراین قصد دارم با حرکت به جلو ، شرکت و نتایج آن را تحت نظر داشته باشم. نتایج سه ماهه اول آنها نشان دهنده قدرت در بخش پلتفرم (تلویزیون هوشمند) آنها است که منبع اصلی سود آنها پیش می رود. علاوه بر این ، اخبار مبنی بر اینکه Netflix و سایر شرکت های پخش کننده در حال بررسی اشتراک هستند که شامل تبلیغات می شود ، خبر مثبت است. از بعضی جهات ، آنچه قدیمی است دوباره جدید است ، زیرا این پیشرفت تا حدودی بازگشت به کانال های تلویزیون کابلی مدل دوپه-جریان است. تغییر به سمت برنامه نویسی جریان بیشتر از جمله تبلیغات برای Vizio مثبت است ، زیرا ممکن است آنها بتوانند از تبلیغات مستقیم یا غیرمستقیم درآمد کسب کنند. من شما را در مورد پیشرفت آنها قرار می دهم. "

9. Apollo Medical Holdings ، Inc. (NASDAQ: AMEH)

تعداد دارندگان صندوق پرچین: 11

Apollo Medical Holdings ، Inc. (NASDAQ: AMEH) یک شرکت مستقر در کالیفرنیا است که از طریق یک بستر ارائه خدمات بهداشتی و درمانی ، که پزشک محور و فناوری است ، بر روی مدیریت بهداشت اختصاصی متمرکز است. در تاریخ 5 اکتبر ، شرکت Apollo Medical Holdings ، Inc. (NASDAQ: AMEH) اعلام کرد که برای دستیابی به 9 کلینیک مراقبت های اولیه در لاس وگاس ، هیوستون و فورت ورث ، که تحت نام گروه پزشکی دره اوکس فعالیت می کند ، به توافق رسیده است. Apollo Medical Holdings ، Inc. (NASDAQ: AMEH) انتظار دارد تا پایان سه ماهه چهارم سال 2022 معامله را ببندد و معامله را با پول نقد تأمین می کند.

در تاریخ 21 سپتامبر ، رایان دانیلز ، تحلیلگر ویلیام بلر ، پوشش OFAPOLLO Medical Holdings ، Inc. (NASDAQ: AMEH) را با رتبه برتر و بدون هدف قیمت به عهده گرفت. این تحلیلگر معتقد است که "تیم رهبری عمیقاً با تجربه و تحت هدایت پزشک ، واقعاً جزء بهترین های کلاس در فضای مراقبت های اولیه پیشرفته است."او همچنین فکر می کند که مدل عملیاتی Apollo Medical Holdings ، Inc. (NASDAQ: AMEH) یک "گزاره ارزش قوی برای هر سه ماده اصلی اصلی در زنجیره ارزش مراقبت های بهداشتی" را ارائه می دهد. این تحلیلگر ادعا کرد که این شرکت "فرصت های بیشماری" برای تولید رشد ارگانیک دارد.

براساس داده های خودی میمون ، 11 صندوق پرچین سهام به ارزش 49 میلیون دلار در Apollo Medical Holdings ، Inc. (NASDAQ: AMEH) در پایان Q2 2022 ، در مقایسه با 11 صندوق در سه ماهه قبلی به ارزش 42 میلیون دلار. مدیریت دارایی Ophir استیون نگ و اندرو میچل بزرگترین دارنده موقعیت در این شرکت است که 166. 846 سهم آن 30 میلیون دلار ارزش دارد.

8. CSW Industrials ، Inc. (NASDAQ: CSWI)

تعداد دارندگان صندوق پرچین: 12

CSW Industrials ، Inc. (NASDAQ: CSWI) یک شرکت صنعتی متنوع مستقر در تگزاس است که از طریق سه بخش فعالیت می کند-راه حل های پیمانکار ، راه حل های ساختمانی مهندسی شده و راه حل های تخصصی قابلیت اطمینان. در تاریخ 4 اکتبر ، CSW Industrials ، Inc. (NASDAQ: CSWI) از استقرار 57. 8 میلیون دلار برای به دست آوردن نگهبان پوشش ، نگهبان AC و Falcon Stainless برای گسترش پیشنهادات در HVAC/R و بازارهای انتهایی لوله کشی خبر داد. پیش بینی می شود که این معاملات در اولین سال کامل مالکیت به EPS بپردازد. این یکی از بهترین سهام کوچک کلاه برای خرید است.

در تاریخ 14 اکتبر ، CSW Industrials ، Inc. (NASDAQ: CSWI) مطابق با قبلی ، 0. 17 دلار برای هر سهم سود سهام را اعلام کرد. سود سهام در تاریخ 14 نوامبر به سهامداران رکورد در تاریخ 31 اکتبر قابل پرداخت است.

کریستوفر هوو ، تحلیلگر بارینگتون ، در 22 اوت هدف قیمت را در CSW Industrials ، Inc. (NASDAQ: CSWI) به 157 دلار از 153 دلار افزایش داد و مجدداً رتبه برتر سهام را در اختیار داشت. این تحلیلگر در یک یادداشت تحقیقاتی نوشت: برای بقیه FY2023 ، CSW Industrials ، Inc. (NASDAQ: CSWI) انتظار دارد که رشد درآمد انعطاف پذیر را در بخش های خود داشته باشد. وی خاطرنشان کرد: "ماهیت قابل پیش بینی" از CSW Industrials ، Inc. (NASDAQ: CSWI) بخش راه حل های پیمانکار ، که با بهبود در بخش های دیگر خود زوج شده است ، منجر به تولید مداوم نقدی خواهد شد.

براساس داده های Q2 خودی میمون ، 12 صندوق پرچین Long CSW Industrials ، Inc. (NASDAQ: CSWI) بود ، با سهام جمعی به ارزش 30. 3 میلیون دلار ، در مقایسه با 13 صندوق در سه ماهه قبلی به ارزش 29. 8 میلیون دلار. مدیریت دارایی مونتانارو چارلز مونتانارو بزرگترین دارنده موقعیت در این شرکت است که 95000 سهم آن نزدیک به 10 میلیون دلار ارزش دارد.

7. Akero Therapeutics ، Inc. (NASDAQ: AKRO)

تعداد دارندگان صندوق پرچین: 19

Akero Therapeutics ، Inc. (NASDAQ: AKRO) در سال 2017 گنجانیده شد و مقر آن در جنوب سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا است. این یک شرکت استئاتهپاتیت غیر الکلی قلبی-متابولیک (NASH) است که بر توسعه داروها برای بازگرداندن تعادل متابولیک و بهبود سلامت کلی متمرکز شده است.

در تاریخ 13 سپتامبر ، تحلیلگر Evercore ISI Liisa Bayko Akero Therapeutics ، Inc. (NASDAQ: AKRO) را از خط با هدف قیمت 50 دلار ، از 10 دلار بهتر کرد. Akero Therapeutics ، Inc. (NASDAQ: AKRO) مهار کننده FGF21 ، EFX ، یک پیروزی "از نظر آماری معنی دار" در نقاط پایانی اولیه وضوح NASH و بهبود فیبروز ارائه داد. با توجه به اندازه و مدت زمان مطالعه ، این تحلیلگر در مطالعات فاز آینده به خوبی برای دارو وجود دارد.

براساس داده های خودی میمون ، 19 صندوق پرچین Long Akero Therapeutics ، Inc. (NASDAQ: AKRO) در پایان سه ماهه دوم سال 2022 بود که از 13 صندوق در سه ماهه اولیه افزایش یافته است. Alkeon Capital Management بزرگترین ذینفع شرکت است و 2. 6 میلیون سهم به ارزش 24. 75 میلیون دلار دارد. این یکی از بهترین سهام کوچک کلاه است که اکنون با توجه به صندوق های پرچین نخبه خریداری می شود.

6. شرکت Arconic (NYSE: ARNC)

تعداد دارندگان صندوق پرچین: 19

شرکت Arconic (NYSE: ARNC) ورق های آلومینیومی ، بشقاب ، اکستروژن و محصولات معماری را در ایالات متحده ، کانادا ، چین ، فرانسه ، آلمان ، مجارستان ، روسیه ، انگلستان و بین المللی تولید و توزیع می کند. در سه ماهه سوم سال 2022 ، درآمد شرکت Arconic (NYSE: ARNC) 2. 28 میلیارد دلار در یک سال گذشته 20. 6 ٪ صعود کرد.

در تاریخ 2 نوامبر ، جوش سالیوان ، تحلیلگر معیار ، مجدداً تأیید خرید در مورد شرکت Arconic (NYSE: ARNC) را تأیید کرد اما هدف قیمت شرکت را از سهام به 30 دلار از 35 دلار ، با استناد به راهنمایی ها ، چالش های عملیاتی اخیر ، ضعف در اروپا و تورمی به دنبال محدودیت های تورمی و تورمی به دنبال محدودیت های تورمنتایج Q3 شرکت. در حالی که وی برآوردهای FY23 را کاهش داده است ، این تحلیلگر حدود 100 میلیون دلار چالش های عملیاتی را برای شرکت Arconic (NYSE: ARNC) حل کرده است و فکر می کند که دوباره هوافضا دوباره می تواند و تقاضای خودرو را می تواند بازارهای صنعتی و بسته بندی نرم را جبران کند.

براساس بانک اطلاعاتی سه ماهه دوم خودی میمون ، شرکت Arconic (NYSE: ARNC) بخشی از 19 اوراق بهادار صندوق پرچین بود که در مقایسه با 25 در سه ماهه قبلی. مدیریت سرمایه گذاری Orbis ویلیام بی.

علاوه بر شرکت اپل (NASDAQ: AAPL) ، Alphabet Inc. (NASDAQ: GOOG) و TESLA ، Inc. (NASDAQ: TSLA) ، شرکت Arconic (NYSE: ARNC) یکی از بهترین سهام برای نظارت در جریان فعلی استمحیط بازار

برای ادامه خواندن کلیک کنید و 5 بهترین سهام کوچک کلاه را برای خرید اکنون ببینید.

افشای اطلاعات: هیچ. 10 بهترین سهام کلاه کوچک برای خرید اکنون در ابتدا در Monkey Insider منتشر شده است.

گزینه های باینری چیست...
ما را در سایت گزینه های باینری چیست دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهدی امینی‌خواه بازدید : 16 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 0:47