بستری برای سرمایه گذاران نسل بعدی

ساخت وبلاگ

Investmates یک بستر شبکه های اجتماعی است که افراد را به همکاری در ایده های سرمایه گذاری و موضوعات متصل می کند ، از روند سرمایه گذاری پیروی می کند.

با سرمایه گذاران دیگر همکاری کنید

  • اهداف ، نکات و استراتژی های سرمایه گذاری خود را به اشتراک بگذارید
  • به دنبال بازخورد در مورد نمونه کارها خود (بدون به اشتراک گذاری ارزش) باشید
  • معاملات و سرمایه گذاری های یکدیگر را بشناسید

اشتراک اطلاعات متنی بدون گپ

Safest Share Market Community

حریم خصوصی

آنچه را که می خواهید به اشتراک بگذارید کنترل کنید

Social Media for Investors

مشغول کردن

با چالش ها شرکت کنید و در بالای صفحه رهبری باشید

Best Forums for Stock Trading

جایزه

در ارزهای دیجیتال یا رمزنگاری جوایز کسب کنید

ثروت خود را رشد دهید

  • نمونه کارها خود را در کلاس ها و بازارهای دارایی مدیریت کنید.
  • با ماندن از روندها یک سرمایه گذار نسل بعدی باشید.
  • با اخبار مالی شخصی به روز باشید

همکاری با جامعه سرمایه گذاری جهانی

  • به جامعه علاقه خود بپیوندید و با افراد همفکر ملاقات کنید.
  • برای به دست آوردن خرد مالی از متخصصان دنبال و یاد بگیرید.
  • برای مشارکت فعال در جوامع ، جوایز هیجان انگیز کسب کنید.

آینده سرمایه گذاری اجتماعی

سرمایه گذاری های مبارک

ایجاد یک جامعه سرمایه گذاری با سرمایه گذاری ها آسان تر است و افراد صاحب جوامع برای آن دست و پنجه نرم می کنند.

 

من چند ماه گذشته از این برنامه استفاده کرده ام و پیدا کرده ام که یکی از بهترین برنامه ها برای هر کسی است که می خواهد در مورد سهام ، رمزنگاری و سایر ابزارهای مالی بداند. استفاده از آن آسان است و اطلاعات بسیار خوبی را از سرمایه گذاران و معامله گران باتجربه ارائه می دهد.

 

creator

کریشنا چالا

 

من قبلاً ساعت ها را برای بررسی چندین برنامه ، سایت های خبری مختلف صنعت و وب سایت های بازار سهام می گذراندم ، اما داشتن همه چیز در یک مکان باعث می شود آن را بسیار آسانتر کند. به علاوه ، دسترسی به تجزیه و تحلیل آسان برای درک همه اطلاعات نیز یک منبع ارزشمند است.

 

creator

نمای بازار توسط Piyanshu

 

من یک معامله گر و خالق هاردکور هستم ، از اینکه مجبور شدم ساعت ها را صرف خواندن در مورد شرکت های مختلف در وب سایت های مختلف کنم ، خسته شده ام. Investmates باعث شده است تا به روز ماندن در معاملات من بسیار ساده تر شود و وقت زیادی را برای من صرفه جویی کرده است.

 

creator

آکشی ری

 

من یک خالق محتوای مالی هستم و باید بگویم سرمایه گذاری یک برنامه خارق العاده است. این امر به معامله گران و سرمایه گذاران اجازه می دهد تا در ارتباط باشند و با یکدیگر همکاری کنند تا ثروت خود را یاد بگیرند ، به اشتراک بگذارند و رشد کنند.

 

creator

هاردیک لادوا

 

برای یک معامله گر تمام وقت و یک مالک جامعه مانند من ، من دریافتم که سرمایه داران یک برنامه جامعه سطح بعدی برای بازرگانان هستند. این مکانی است که سازندگان و پیروان می توانند ارتباط شفاف داشته باشند ، یک مشخصات معتبر بسازند و با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. کاملاً عاشق گزینه اشتراکی پرتفوی آنها و ویژگی های تعاملی در برنامه بود.

 

creator

vaipul ps

 

من در حالی که به دنبال یک بستر تخصصی جامعه سرمایه گذاری هستم ، سرمایه گذاری را پیدا کردم. این یک بستر جامعه محور برای سهام و محتوای رمزنگاری است. یک برنامه ضروری برای سرمایه گذاران برای ردیابی روندهای مالی هند و جهانی. من از ویژگی جامعه گرایش آنها لذت بردم ، که به من اجازه می دهد با افراد همفکر ارتباط برقرار کنم.

 

creator

نیشانت شاه

 

این برنامه ممکن است یک برنامه فوق العاده برای سرمایه گذاران و بازرگانان باشد. این یک انجمن است که سرمایه گذاران و معامله گران می توانند در مورد بازار بحث کنند. Investmates به سرمایه گذاران بازار سهام کمک کرده است تا یک شبکه معتبر جامعه را پیدا کنند. شما می توانید نمونه کارها چند دارایی خود را در یک مکان مدیریت کرده و آن را با پیروان خود به اشتراک بگذارید تا شهرت خود را افزایش دهید.

 

creator

نا مناسب

 

من تقسیم کننده پیروان تلگرام خود را بین کاربران حق بیمه و رایگان به چالش کشیدم. با این حال ، توسط سرمایه گذاران اصلاح شده است. اکنون می توانم بدون زحمت ، پایه فن پرداخت شده و بدون حقوق خود را از همان مکان سازماندهی و مدیریت کنم. علاوه بر این ، من ممکن است ایده های خود را در فید خانه ارسال کنم ، دقیقاً مانند من در توییتر.

 

گزینه های باینری چیست...
ما را در سایت گزینه های باینری چیست دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهدی امینی‌خواه بازدید : 29 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 14:39