4 استراتژی که می توانید برای سرمایه گذاری در Crypto استفاده کنید

ساخت وبلاگ

cryptocurrency امروزه کلمه کلیدی است. می توان در مورد سرمایه گذاری یا عدم سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده در هر گوشه و گوشه ای ، مشاوره تخصصی پیدا کرد. بسیاری از اوقات با این نوع توصیه ها به جای کسب بازده منجر به تدریس درس شده است. به طور کلی مردم به طور کلی ارزهای رمزنگاری شده و بیت کوین ها را به ویژه چیزی می دانند که قادر به گرفتن آنها از پارچه به ثروت است.

اما این خیلی خوب است که درست باشد. به همین دلیل است که امروز ما با ارائه استراتژی های زیر می خواهیم برخی از اسطوره ها را در مورد سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری کنیم:

استراتژی هایی برای سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه

در اینجا لیستی از استراتژی سرمایه گذاری رمزنگاری وجود دارد که ما در این بخش به آن خواهیم پرداخت:

· میانگین هزینه روپیه (A. K. A. SIPS در صندوق های متقابل)

1. میانگین هزینه روپیه

بسیاری از افراد در اینترنت این نوع استراتژی را به شدت تأیید می کنند.

این رویکرد به معنای خرید مقدار ثابت رمزنگاری در فواصل منظم ، مشابه مسیر SIP سرمایه گذاری در صندوق های متقابل است. حتی به قیمت آن نگاه نمی کند ، یکی فقط برای جمع آوری آن برای اهداف سرمایه گذاری پس از فواصل زمانی خاص ، خریداری می کند.

به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم که شما چشم اندازهای بلند مدت Ripple را دوست دارید. در برخی از مبادلات سکه ، تنظیم برنامه ای برای خرید مقدار مشخصی از موج دار هر ماه آسان است.

شما می توانید برنامه ای را تنظیم کنید که در روز اول هر ماه 100 پوند ریپل خریداری کنید.

برای چه کسی این استراتژی سرمایه گذاری cryptocurrency مناسب است؟

این استراتژی برای شما مناسب است اگر می خواهید به خاطر سرمایه گذاری در CryptocUrraces سرمایه گذاری کنید. یا به عبارت ساده ، شما نمی خواهید این آخرین مورد را از دست ندهید. ممکن است فراموش کنید که نمودارها را بررسی کنید و همه آن را خودکار می خواهید.

اما صادقانه بگویم ، این فقط تنبل است.

بله ، میانگین هزینه روپیه طی یک سال گذشته بسیار خوب کار می کرد. اما این تنها به این دلیل است که ما شاهد بودیم که قیمت ها در حال صعود از قله های بلند هستند ، تقریباً در همه ارزهای رمزنگاری شده در یک سال گذشته.

با تجارت روزهای مدرن ، ارزهای دیجیتال فعال تر می شوند ، میانگین هزینه روپیه خطرناک تر می شود.

Graphic Representation - Strategies to invest in cryptocurrencies

پایین آمدن این استراتژی

برای مدت زمان کمی که Litecoin به طور فعال معامله شده است ، ما شاهد فرورفتگی های عمیق در نمودار قیمت هستیم. یک مثال قطره ای است که در اینجا با فلش مشخص شده است.

این از 38. 95 دلار به 19. 36 دلار رسید ، قیمت ها به یک سطح کاهش یافت که نیمی از قیمت های معاملات چند روز پس از 44 بود!

اگر Litecoin 500 دلار خریداری کرده اید و می دیدید که طی چند هفته به 250 دلار کاهش می یابد ، آیا هنوز در آنجا می مانید؟شاید.

هر کسی در چنین شرایط وحشت و به درستی چنین می کند. این مدیریت ریسک خوبی نیست. این یک سرمایه گذاری بسیار بهتر است که سعی کنید تقریباً 19. 36 دلار دریافت کنید زیرا این امر روند نزولی شما را به حداقل می رساند. آیا می تواند بیشتر سقوط کند؟البته.

با این حال ، شما فقط حدود 20 دلار نزولی را حذف کرده اید ، به سادگی با انتظار برای مکان بهتر برای ورود.

2. نمونه کارها متعادل

در این استراتژی ، شما همان مبلغ روپیه هر ارز را که در آن سرمایه گذاری می کنید خریداری می کنید.

بنابراین اگر در حال سرمایه گذاری در:

… و 1000 پوند برای سرمایه گذاری دارید ، 250 پوند به هر ارز اختصاص می دهید. هر سرمایه گذاری بعدی به طور مساوی بین چهار ارز تقسیم می شود.

قبل از خرید هرکدام ، منتظر می توانید قیمت یک کلاه بیس بال (همانطور که در بالا توضیح داده شد) تشکیل شود.

این استراتژی سرمایه گذاری cryptocurrency برای چه کسی است؟

اگر می خواهید یک نمونه کارها متنوع از سکه ها بسازید ، اما مطمئن نیستید که کدام یک از آنها خوب عمل می کنند ، این استراتژی برای شما است. این به شما در معرض چند ارز است که بهترین شانس موفقیت را با قیمت مناسب دارند.

اشکال در این استراتژی

با این استراتژی خرید ، شما نمی توانید سرمایه گذاری خود را در ارزهایی که از بقیه بهتر خواهد بود ، به حداکثر برسانید. اما از آنجا که شما نمی توانید کاملاً مطمئن باشید که کدام یک موفق خواهند بود ، این استراتژی به شما تنوع خوبی می دهد.

3. نمونه کارها نامتعادل

برای استفاده از ارزهایی که فکر می کنید بهترین ها را انجام می دهند ، می توانید از استراتژی نمونه کارها نامتعادل استفاده کنید. در این استراتژی ، شما هر سرمایه گذاری را با توجه به اینکه چقدر خوب فکر می کنید انجام خواهد داد ، اختصاص می دهید.

به عنوان مثال ، اگر از همان نمونه کارها مانند بالا استفاده کنیم ، ممکن است تخصیص زیر را داشته باشید:

اگر فکر می کنید که بیت کوین بقیه را به مرور زمان انجام می دهد ، معقول است که اکثریت پول خود را در آن سرمایه گذاری کنید.

هر سرمایه گذاری بعدی با توجه به این درصد از پیش تعیین شده توزیع می شود.

و البته ، شما تا زمانی که یک کلاه بیس بال را ببینید ، هر ارز را خریداری نمی کنید.

این استراتژی برای کیست؟

این برای سرمایه گذاران است که تحقیقات گسترده ای در مورد ارز انجام داده اند و ایده بسیار خوبی دارند که کدام یک از آنها عملکرد خوبی دارند. تخصیص درصد قبلاً تصمیم گرفته شده به هر ارز می تواند با گذشت زمان تغییر کند ، اما مطمئن باشید که دلیل بسیار خوبی برای ایجاد تغییر دارید.

اشکال در این استراتژی

تنها نکته منفی این است که می توانید تخصیص را اشتباه بگیرید و در بهترین ارز با بهترین عملکرد سرمایه گذاری کنید. بنابراین فقط از این استراتژی استفاده کنید اگر به طور منطقی از پیش بینی های خود اطمینان داشته باشید.

اگر اینطور نیست ، پس استراتژی متعادل نمونه کارها بهترین است.

4. سرمایه گذاری مجدد سود

هنگامی که شما یک سبد سهام خوب از ارز دارید و سود می برید ، می توانید به ارزهای دیگری که چشم انداز بهتری دارند ، بپردازید ، زیرا دیدیم که این فضای ارزهای دیجیتال بسیار نامشخص است و هر روز می بینیم که بازیکنان جدید و امیدوارکننده در حال ظهور هستنددر بازار.

به عنوان مثال ، بیایید بگوییم که شما 3 سکه اتر را با قیمت 52 دلار خریداری کرده اید. همانطور که من این را می نویسم ، اتر 368 دلار است.

بنابراین سود کل شما:

1،158 دلار - 156 دلار = 1،002 دلار

حال ، بیایید بگوییم که شما واقعاً پتانسیل شبکه ریپل را دوست دارید. شما می توانید نیمی از آن 1،002 دلار سود را بدست آورید و آن را در XRP سرمایه گذاری کنید.

با استفاده از این استراتژی ، می توانید سود خود را برای بازده بالاتر و متنوع سازی نمونه کارها خود به دست آورید.

برای به دست آوردن بیشترین سود از سود فعلی خود ، باید به دنبال مواقعی باشید که قیمت آن پارابولیک باشد. این نوع عمل قیمت ناپایدار است ، بنابراین بهتر است قبل از کاهش قیمت دوباره برخی از این دستاوردها را از بین ببرید.

به یاد داشته باشید که سود خود را قفل کنید ، بنابراین می توانید پول خود را به راحتی در دسترس نگه دارید تا تجارت بعدی را بدست آورید.

این استراتژی برای کیست؟

سرمایه گذاری مجدد سود شما یک استراتژی بزرگ سرمایه گذاری رمزنگاری برای سرمایه گذاران است که فقط می خواهند یک سرمایه گذاری بسیار محدود در ارزهای رمزنگاری کنند. اگر شک دارید که ارزهای رمزنگاری در واقع زنده می مانند ، پس از دیدن نتایج ، نمونه کارها خود را گسترش می دهید ، راهی عالی برای رشد سرمایه گذاری اولیه شما است.

پایین آمدن این استراتژی

اگر مجبور شوید منتظر نمونه کارها فعلی خود باشید تا سود خود را به شما نشان دهد ، ممکن است سرمایه گذاری های خوبی را از دست ندهید. علاوه بر این ، شما از ارزهایی که در واقع سود را نشان می دهند ، پول می گیرید.

همچنین بخوانید - عوامل مؤثر بر ارزش یک رمزنگاری

سرمایه گذاری بعدی ممکن است به خوبی نباشد ، بنابراین خود را خیلی نازک نکنید! بیشترین استفاده را از این استراتژی ها برای سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری کنید!

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده در اینجا از نویسنده است و بازتاب نظرات Groww نیست.

گزینه های باینری چیست...
ما را در سایت گزینه های باینری چیست دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهدی امینی‌خواه بازدید : 13 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 15:14