روی تجارت خود تمرکز کنید ، نه هزینه حرکت نرخ ارز

ساخت وبلاگ

بیش از فقط یک انتقال پول جهانی

  • با یک استراتژی ساده محافظت در برابر هزینه های FX اطمینان بیشتری کسب کنید
  • در صورت نیاز به استفاده بیشتر از حرکات بازار ، به نقل و انتقالات سریع و انعطاف پذیر دسترسی پیدا کنید
  • ابزارهایی را برای کمک به شما در دستیابی به نرخ ارز هدف و ماندن در بودجه کشف کنید

آماده انتقال هستید؟برای شروع ثبت نام کنید.

یک متخصص ارز برای کار خود کار کنید

به عنوان یک تجارت در سطح جهان ، می دانید که نرخ ارز در حال نوسان است. اما آیا می دانید چگونه نوسانات می تواند بر خط پایین شما تأثیر بگذارد؟

حتی نوسانات کوچک نیز می تواند اضافه شود ، بنابراین مهم است که از خطر ارز آگاه باشید و در آنجا قرار گرفتن در معرض در تجارت شما رخ می دهد. این می تواند تفاوت بین سود و زیان باشد.

مردم واقعی. کمک واقعی

تیم باتجربه ما می تواند به شما در ساخت برنامه ای برای کاهش تأثیر نرخ نوسان در تجارت خود کمک کند.

چه چیزی در تعهد خود انتظار دارید-30 دقیقه تماس:

  • هر مشاغل متفاوت است ، بنابراین ما در مورد نحوه پرداخت جهانی سؤال خواهیم کرد
  • هدف ما این خواهیم بود که اهداف و مشخصات ریسک ارزی شما را درک کنیم

ابزارهایی برای کمک به شما در ایجاد اعتماد به نفس ارز

کارت امتیازی خطر FX

مطمئن نیستید که چگونه می توانید بازی خود را هنگام صحبت از FX بالا ببرید؟در امتیازات ریسک FX ما اطلاعات کسب کنید. از این ابزار مفید استفاده کنید تا اقداماتی را که می توانید انجام دهید برای محافظت از خط پایین خود در نظر بگیرید.

اخبار بزرگ می تواند حرکات بزرگی ایجاد کند

دریابید که چه چیزی می تواند نرخ ارز شما را برای ماه پیش رو با چشم انداز ارز OFX تأثیر بگذارد.

به سناریوهای هزینه نرخ ارز مراجعه کنید

آیا تا به حال نرخ ارز را تجربه کرده اید که بین زمانی که فاکتور و تاریخ موعد آن را دریافت می کنید تغییر می کند؟ابزار ما را امتحان کنید تا سناریوهای نرخ ارز را برای هزینه های تجاری خود ببینید.

ریسک را با ترکیب مناسب محصولات مدیریت کنید

اکنون پول را جابجا کنید

نیاز به حرکت سریع دارید؟انتقال را با نرخ فعلی به صورت آنلاین ، درون برنامه یا از طریق تلفن با یکی از OFXPERTS ما منتقل کنید.

خوشحالم که منتظر نرخ مناسب هستید؟

به ما بگویید که چقدر می خواهید ارسال کنید و نرخ ایده آل خود را. اگر برخورد کند ، ما اقدام به انتقال خواهیم کرد.

برای اطمینان بیشتر نرخ آینده را برطرف کنید

تأمین نرخ می تواند به شما در محافظت از مشاغل خود در برابر حرکات نامطلوب بازار کمک کند.

مقالات دیگری که ممکن است مورد علاقه شما باشد

How to use forex to take charge of your finances

نحوه استفاده از فارکس برای مسئولیت مالی خود

How to pay inteational contractors

نحوه پرداخت پیمانکاران بین المللی

How to save on making an inteational money transfer with OFX

نحوه صرفه جویی در انتقال پول بین المللی با OFX

برای دیدن همه وبلاگ ها اینجا را کلیک کنید

چند بار باید پرچم تجاری من باشد؟

هیچ اندازه ای متناسب با همه رویکرد نیست. هر چند وقت یکبار باید محافظت کنید به عوامل زیادی بستگی دارد مانند اینکه در هنگام نیاز به چه مقدار ارز نیاز دارید و نگرش خود را نسبت به ریسک. حصار زدن می تواند یک استراتژی عالی برای کمک به مشاغل باشد که از آنها در برابر نرخ حرکت در برابر آنها محافظت کنند ، وقتی می دانند که نیاز به انجام معامله ارزی در یک نقطه تعیین شده یا حتی به طور منظم دارند. اما هر شرکتی فایده ای را نخواهد دید. OFXPERTS ما می تواند به شما کمک کند تا در نظر بگیرید که آیا پرچین برای تجارت شما مناسب است و خطرات نزولی. بیشتر بخوانید

چگونه می توانم بودجه FX خود را تعیین کنم؟

بسیاری از عوامل بر بودجه FX تأثیر می گذارند و هر مشاغل متفاوت است. در اینجا چند نکته برتر از Ofxperts ما وجود دارد که می توانید در مورد آنها فکر کنید.

1. نیازهای انتقال تجارت خود را در نظر بگیرید

بیایید بگوییم که شما یک تجارت استرالیایی دارید که هر ماه باید از 100000 دلار آمریکا مواد خریداری کند و می خواهید میزان ریسکی را که در آب و هوای فعلی می گیرید محدود کنید.

2. سناریوهای سود خود را ارزیابی کنید

آیا نرخ به شما امکان می دهد به حاشیه سود "خوب" برسید؟

اگر نرخ های فعلی به شما امکان می دهد به حاشیه سود کافی در حرکت ارز خود برسید ، بگذارید 10 ٪ بگوییم ، سپس با یک قرارداد رو به جلو قفل شوید در حالی که فرصت وجود دارد بهترین حرکت برای تجارت شما باشد.

آیا نرخ به شما امکان می دهد به یک حاشیه سود "قابل قبول" برسید؟

اگر با نرخ فعلی فقط می توانید به حاشیه 5 ٪ برسید اما در حالت ایده آل 10 ٪ می خواهید ، پس از آن استفاده از یک قرارداد رو به جلو را برای یک مقدار جزئی از آنچه برای انتقال هر ماه نیاز دارید ، در نظر بگیرید. این سطح به ریسکی که می توانید با مبلغ باقیمانده ناشی از آن بستگی دارد بستگی دارد. هرچه انعطاف پذیری کمتری برای از دست دادن پول داشته باشید ، بیشتر می خواهید از آن محافظت کنید. برای باقیمانده ، می توانید هدف قرار دادن نرخ با یک سفارش محدود را در نظر بگیرید که می تواند در صورت تحریک حاشیه سود شما را به شما کمک کند.

آیا نرخ به شما حاشیه سود "بدون" می دهد؟

اگر فقط برای نقل و انتقالات فعلی برای نقل و انتقالات مورد نیاز خود ، حتی با نرخ ارز فعلی می شکنید ، می توانید دوباره به دنبال رفع آن نرخ برای یک دوره با قرارداد مبادله پیش رو باشید. این ممکن است ضد شهود به نظر برسد زیرا ممکن است ترجیح دهید در افزایش سود خود ریسک کنید. اما این همچنین شامل ریسک نرخ ارز در مقابل شما است ، که به طور بالقوه سود شما را از بین می برد.

3. موقعیت خود را مجدداً ارزیابی کنید

برای همه این سناریوها ، به عنوان مثال می توانید موقعیت خود را بعد از سه ماه ارزیابی مجدد کنید. بازارهای جهانی به سرعت حرکت می کنند و اقتصاد جهانی می تواند تأثیر متفاوتی بر ارز و انتقال پول جهانی شما در آینده داشته باشد.

من در مواقع نوسانات ارز شدید مانند وقتی که Covid-19 در بازارهای مالی برخورد کرد ، چه کاری باید انجام دهم؟

رویدادهایی مانند COVID-19 می توانند بر ارزها تأثیر بگذارند زیرا آنها عدم اطمینان را برای اقتصادهای جهانی به وجود می آورند. صبر نکنید تا نوسانات نرخ ارز قبل از برنامه ریزی به خط پایین شما آسیب برساند. مدیریت ریسک ارز یک منطقه تخصصی است. اگر تمایل و مهارت در تجارت خود برای تدوین یک استراتژی ندارید ، عاقلانه است که به دنبال کمک های خارجی باشید. OFXPERTS می تواند به شما کمک کند تا فرصت های موجود در بازار را شناسایی کنید ، یک استراتژی را برای ماندن از نوسان ارز توسعه دهید - و اگر زمان اجازه می دهد ، قبل از انتخاب قفل در انتقال ، منتظر نرخ های بهتری باشید.< SPAN> برای همه این سناریوها ، به عنوان مثال می توانید موقعیت خود را بعد از سه ماه ارزیابی مجدد کنید. بازارهای جهانی به سرعت حرکت می کنند و اقتصاد جهانی می تواند تأثیر متفاوتی بر ارز و انتقال پول جهانی شما در آینده داشته باشد.

گزینه های باینری چیست...
ما را در سایت گزینه های باینری چیست دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهدی امینی‌خواه بازدید : 11 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 16:34