شاهزاده اندرو: شاهزاده Playboy

ساخت وبلاگ

راک بیوه کورتنی عشق مبنی بر اینکه یک رندی دوک یورک در ساعات ابتدایی به خانه هالیوود وارد خانه خود شد و به دنبال مهمانی نیست ، به همان اندازه که به نظر می رسد دور نیست

مقاله علامت گذاری شده

نشانک های خود را در بخش حق بیمه مستقل خود ، تحت نمایه من پیدا کنید

به صورت رایگان در حال شکستن اخبار اخبار ارسال شده مستقیم به صندوق ورودی شما در ایمیل های اخبار Breaking News ما ثبت نام کنید

در ایمیل های خبری رایگان ما ثبت نام کنید

بیایید با شاهزاده اندرو کاملاً عادلانه باشیم: کورتنی عشق خواننده راک ممکن است قابل اطمینان ترین شاهدان نباشد ، به ویژه هنگامی که او کتابی برای تبلیغ دارد.

با این وجود ، انکار این مسئله که یک حلقه حقیقت وجود دارد به ادعای اخیر عشق مبنی بر اینکه یک دوک تنها یورک یک بار در جستجوی شرکت زن ، مسیری را به درب خانه هالیوود خود زد.

این داستان خارق العاده این هفته پیچ و تاب دیگری را به خود جلب کرد ، هنگامی که جزئیات کلیدی توسط کاخ باکینگهام تأیید شد: بله ، اندرو یک بار یک بازدید شبانه از خانه عشق پرداخت کرده بود ، آنها اعتراف کردند ، اما شش سال پیش و نه ، او نبوده است. در جستجوی زنان.

در هر صورت ، این ماجرا بیشتر یا کمتری تضمین می شود که به شهرت ناخواسته شاهزاده بپردازد ، که فقط توسط خواهرزاده جوان خود ، شاهزاده هری ، به عنوان پلیبوی خانواده سلطنتی امروز رقابت می کند.

علیرغم سالهای پیشرفتهایش ، و این واقعیت غالباً غالباً که اندرو یک فرد متبحر است ، منتقدین با صدای بلند از خط چهارم به عنوان یک لایه زندگی بلند ، که ایستگاه زندگی او حتی به دلیل ظرافت ، افراط و تحقیر ، رقیب ، و سرنگونی آن را رقم می زند ، فریب می دهند. بی معنی بی نظیر.

نام های مستعار او-رندی اندی ، یا مایل های هوایی اندی ، به ذکر دو-توصیف یک پلی پلی در حال کار با جهان ، که از هلیکوپترها و جت های خصوصی استفاده می کند تا او را بین جانشینی بی پایان قایق بادبانی ، استراحتگاه های تعطیلات ، و و او را حمل کند. برخی از بهترین زمین های گلف جهان.

البته مطبوعات چیزی غیر از تقویت این کلیشه دوست ندارند ، و عکس هایی از او را که در یک بخش دیگر شن و ماسه های خارجی قرار دارد ، منتشر می کند ، ترجیحاً همراه با یک انتخاب ناخوشایند از زنان کم رنگ ، یورو.

حتی شغل رسمی اندرو ، به عنوان "نماینده ویژه برای تجارت و سرمایه گذاری بین المللی" ، انتقاد را برانگیخته است. بدبینان ناله می کنند که به مالیات دهندگان نیاز دارد تا سبک زندگی اوقات فراغت خود را به مبلغ 355. 992 پوند در سال تأمین کند.

با توجه به اینکه این ملکه هر سال 249،000 پوند پول جیب دیگر را به پسر دوم خود اهدا می کند ، آنها ابرو را در فرکانس که بازدیدهای خارج از کشور اندرو با رویدادهای ورزشی یا سفرهای کوتاه به زمین های برتر گلف همزمان می شود ، بالا می برند.

سپس زندگی عشق و رنگارنگ شاهزاده وجود دارد. در دهه از زمان طلاق وی از سارا فرگوسن ، ناظران محتاطانه خاطرنشان كردند كه اندرو شناخته شده است كه با حداقل 15 زن مختلف روابط داشته است.

آنها می گویند این ماده پرانرژی نه تنها برای یک مرد 46 ساله است. همچنین نمونه ای ضعیف به دخترانش ، بیتریس و یوگی ، که خودشان با قرار دادن مجله تاتلر فقط لباس های خود را نادیده گرفته اند ، از سنت گرایان ناراحت شده اند.

منتقدین ادعا می کنند که عتیقه های اتاق خواب خوب و دوست داشتنی شاهزاده نیز ممکن است یک تنهایی عاطفی عمیق تر و ناسالم را پنهان کند. حامیان شاهزاده اندرو ، به نوبه خود ، می گویند که او قربانی یک شکار جادوگر جمهوریخواه است و ادعا می کند که شغل فعلی وی برای کمک به انگلستان PLC کمک می کند تا در گوشه و کنار بالقوه پر سود جهان تجارت کند. آنها خاطرنشان می كنند كه دوك یورک بیش از 300 قرار ملاقات در سال را در این نقش انجام می دهد ، اما می گویند - مانند بسیاری از مشاغل روابط عمومی - اندازه گیری موفقیت تقریباً غیرممکن است و بنابراین ، به طور کلی با مردم ارتباط برقرار می كنند.

اما مشکلات اندرو بی نظیر نیست. درعوض ، آنها توسط همه فرزندان سلطنتی که در مرحله بعدی در خط تاج و تخت متولد نمی شوند ، به اشتراک گذاشته می شوند: بی نظیر بررسی عمومی ، بدون هیچ نقشی یا عملکرد کاملاً مشخصی که بتوانند خود را غوطه ور کنند.

شاید ، پس از آن ، این پارادوکس حادثه سورئال را توضیح می دهد که کورتنی عشق برای اولین بار توصیف شده است که او برای وصل کردن خاطرات خود بلوند کثیف در نمایش چت راسل برند وصل شد.

او به یاد می آورد: "شاهزاده اندرو صبح یک صبح در خانه من ظاهر می شود و او می خواهد مهمانی کند."عشق می گوید: "او برای جستجوی جوجه ها به هالیوود آمده است. من نمی دانم او در خانه من چه انتظار داشت ؛ من فکر می کنم او فکر می کرد مانند یک مهمانی خواهد بود."

اندرو با هوای جدا شده مردی که این نوع کارها را برای زندگی انجام می دهد ، یک فنجان چای شیری نوشید و خود را روی مبل عشق با خط چت سلطنتی افتخار کرد: "بنابراین ، تمام روز چه کاری انجام می دهید؟

همانطور که بیوه بدنام کورت کوبین اظهار داشت ، این سخنان فقط می توانست از مردی باشد که حداقل حق دارد به آن شاهزاده پلیبوی بی نظیر خوانده شود.

نمونه کارها دارایی دوک همان چیزی نیست که شما ممکن است آن را کم تحرک بنامید. مشهورترین دارایی وی Sunninghill Park است ، یک شمع 30 اتاق در کمربند بورس سهام برکشایر که به دلیل شباهت آن به جونیور Ewing's South Fork Ranch در صابون تلویزیونی دالاس شناخته می شود ، به South York معروف است.

آن خانه ، که وی با دوشس یورک به اشتراک گذاشته است ، پس از طلاق در سال 1996 ، چندین سال در بازار بوده است. با این حال ، با قاطعیت از فروش خودداری کرده است و همچنان محل اقامت اصلی همسر و دختران سابق خود است.

تا آنجا که لنت های کارشناسی می روند ، اندرو آپارتمان های گسترده ای را در کاخ باکینگهام دارد ، جایی که او قادر به سرگرمی بیشتر آشنایان زن در حریم خصوصی نسبی است.

اقامتگاه رسمی کشور وی Royal Lodge در پارک بزرگ ویندزور است. شمع رامبل قرن هفدهم ، که وی به دنبال نوسازی 8. 5 میلیون پوندی در سال 2004 حرکت کرد ، قبلاً در خانه مادر فقید ملکه بود.

همراهان زن به طور کلی به رویال الج دعوت نشده اند ، و خبرهایی مبنی بر اینکه یک دوست دختر ، بازیگر زن آمریکایی آنگی اوروارت ، در آنجا اقامت کرده بود ، اخیراً گزارش شده است که همسر سابق اندرو "پرهای تفریحی" را داشته است.

شاهزاده معروف به "مایل" اندی: سال گذشته ، وی توسط دفتر ملی حسابرسی به دلیل هزینه 3000 پوند در یک هلی کوپتر سلطنتی مورد انتقاد قرار گرفت تا فقط 50 مایل را پرواز کند ، به یک ناهار با مقامات عرب مورد انتقاد قرار گرفت.

در سال گذشته ، پس از منصوب شدن وی به عنوان کاپیتان باشگاه گلف رویال و باستانی ، اندرو برای RAF 32000 پوند چشمگیر برای جت های مافوق صوت هزینه کرد تا او را بین لندن و سنت اندروز پرواز کند.

او همچنین برای قایق بادبانی محبت خوبی دارد. در سال 2002 ، اندرو در طی "سفر کاری" به آمریکای جنوبی که هزینه مالیات دهندگان را 130،000 پوند هزینه کرد ، با مجموعه ای از دختران بیکینی پوشیده از یک قایق سریع میلیونر برزیل عکاسی شد.

سال قبل ، وی در یک قایق بادبانی در سواحل تایلند ، که توسط زنان بی سر و صدا از جمله جنی فراست از گروه پاپ اتمی بچه گربه محاصره شده بود ، سوار شده بود.

اوه ، و هنگامی که او در حال استخدام قایق بادبانی نیست ، شاهزاده در یک استون مارتین به سبک جیمز باند ، که او را با "نرخ ویژه" اجاره می دهد ، در اطراف جیمز باند قرار می گیرد.

اوضاع برای "رندی" اندی از دهه 1980 پیچیده شده است ، هنگامی که او مجبور شد اولین عشق خود را ، بازیگر زن کو استارک ، خندق کند ، پس از آنکه او یک بار در یک فیلم پورنو نرم ظاهر شده بود. ازدواج وی با موهای شعله ای با سارا فرگوسن در سال 1986 دو فرزند تولید کرد ، اما همچنین با اشک به پایان رسید: آنها جدایی خود را در سال 1992 اعلام کردند و چهار سال بعد طلاق گرفتند. از آن زمان ، همه چیز این کار بود: اندرو حداقل 15 زن را به هم ریخت ، اعم از Ghislaine Maxwell ، دختر Tycoon Dodgy Tycoon Robert ، تا دنیس مارتل ، الگوی سابق Playboy از لس آنجلس. دختران دیگر شامل دختران روابط عمومی Aurelia Cecil و Caroline Stanbury ، سمت چپ و بازرگان هریت استولی هستند. فشار فعلی او بازیگر 36 ساله ، آنجی اورهارت است. Everhart مانند همسر سابق اندرو ، یک آجیل زنجبیل است و با ظرفیت نیمه رسمی برای حضور در روز تولد دخترش دعوت شد. حدس هر کسی فقط آنچه این مجموعه از زیبایی ها را به شاهزاده چند میلیاردر جذب می کند. با این حال ، یکی از فشارهای قبلی به دوستان خود گفت که شیوه اتاق خواب خود را از طریق یک شوخی به مدل سازی لباس زیر دوست دختران گسترش می دهد.

تعطیلات

رویال های سنتی تعطیلات بین دامنه استراحتگاه های اسکی پوره اروپا و شکوه و عظمت کوهستانی بالمورال را تقسیم می کنند. هرچند اندرو ، یک هفته (با اطمینان گران قیمت) را در ساحل ترجیح می دهد. سفر اخیر "کار" وی به فیلیپین با یک اقامت کوتاه و آرامش بخش در یک تفریحگاه غواصی در شب 500 پوندی به نام Amanpulo ، جولت شد.

سایر مقصد های اخیر شامل دبی ، امان استراحتگاه در آسیا ، ایالات متحده و فرانسه و جزیره پیتر در کارائیب ، یک عقب نشینی آبگرم مشهور برای درمانی معروف به اسکراب جزیره نمک است. پس از فینال جام جهانی 2002 ، وی با یک همراه زن در کنار ساحل در خیابان تروپز مورد علاقه یوروتراش در کنار ساحل قدم زد.

اگر اندرو به اسکی برود ، Verbier گره می زند ، به ویژه هنگامی که همسر و دختران سابق می آیند. با این حال ، بهترین سفر اسکی "LADS" ، تفریحی گسسته ایالات متحده از آسپن است.

سرگرمی ها

گلف ، گلف و گلف بیشتر. اندرو یکی از مهمترین حامیان بازی است ، و - اگرچه شکل دقیق یک راز از نزدیک محافظت شده است - تصور می شود که یک معلولیت بین شش تا هشت بازی می کند.

او کاپیتان سابق سلطنتی و باستان است و در برخی از بهترین دوره های جهان بازی کرده است ، اما بدون بحث و جدال قابل توجهی در مورد هزینه مالیات دهندگان انگلیس. یک دهه پیش ، تونی بنکس ، نماینده کارگر ، اندرو را "انگل بی فایده و اضافه وزن" برای استخدام یک جت خصوصی برای حضور در مسابقات قهرمانی آزاد در اسکاتلند توصیف کرد.

در سال 2001 ، او 10،000 پوند را با استفاده از پرواز ملکه برای تماشای مراحل پایانی همان مسابقات در خیابان لیتام آنس هزینه کرد ، در حالی که در سال 2004 ، او جشن های سالگرد D در فرانسه را به خود جلب کرد تا در یک شام گلف در سنت اندروز شرکت کند. بشربدبینان خاطرنشان کردند که بازدیدهای خارج از کشور به عنوان سفیر تجارت اغلب با رویدادهای ورزشی مانند گراندپری (او یک هوادار موتور سوار است) همزمان است یا او را به برخی از بهترین مکان های گلف در جهان می برد.

به انجمن جدید تفسیر ما بپیوندید

به مکالمات تحریک آمیز بپیوندید ، سایر خوانندگان مستقل را دنبال کنید و پاسخ های آنها را ببینید

گزینه های باینری چیست...
ما را در سایت گزینه های باینری چیست دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهدی امینی‌خواه بازدید : 16 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 17:55