مبادله غیر متمرکز Solana

ساخت وبلاگ

با مبادلات غیرمتمرکز با قدرت Solana ، که برای حاکمیت کاربر ، سرعت ، 24/7 نقدینگی و معاملات کمتری طراحی شده است ، معامله گران رمزنگاری در سراسر جهان را جذب کنید.

مشکل

یک روش تبادل متمرکز و سنتی مداخله یک شخص واسطه/شخص ثالث را بین دو طرف دارد. این مداخله در مبادله سنتی باعث می شود روند معاملات در برابر خطرات مانند هک شدن ، دستکاری در بازار و دستکاری های معتبر آسیب پذیر باشد. از آنجا که معامله همسالان در یک مبادله متمرکز امکان پذیر نیست ، هزینه های معامله بالایی را به ویژه در معاملات زیادی هزینه می کند.

راه حل

مبادله غیرمتمرکز Solana یک راه حل مناسب برای مشکل مبادلات متمرکز و سنتی است. راه حل مبادله غیرمتمرکز ما با توانمندسازی مشتریان خود با مبادله سریع همسالان و از بین بردن واسطه ها ، این مشکل را حل می کند. با استفاده از راه حل مبادله غیرمتمرکز ، می توانید خطرات هک را با خیال راحت کاهش دهید ، از تجارت جعلی و دستکاری در بازار خودداری کنید. با وجود راه حل های مبادله ای قوی ما ، می توانید ناشناس بودن را نیز حفظ کنید زیرا آنها به هیچ اشکال مشتری خود (KYC) نیاز ندارند.

آیا می خواهید یک راه حل مبادله غیر متمرکز Solana را پیاده سازی کنید؟برای راه حل های مبادله سفارشی با کارشناسان Solana ما ارتباط برقرار کنید.

مزایای راه حل مبادله غیر متمرکز سولانا ما

دامنه خدمات

ما از عملکرد کامل DEX های Solana ما از طریق خدمات پایان به پایان مانند توسعه ابزارها ، ادغام ، قراردادهای هوشمند و توسعه و نگهداری و نگهداری کیف پول اطمینان می دهیم.

بدون واسطه

راه حل مبادله غیر متمرکز Solana ما به از بین بردن مشارکت واسطه ها در تجارت و مبادله رمزنگاری کمک می کند. هویت ها با راه حل مبادله غیرمتمرکز همسالان ما ناشناس هستند.

24 در 7 نقدینگی

Solana Dexs ما واقعاً غیر متمرکز است اما با کمک پروتکل خودکار سازنده بازار (AMM) که مسئله نقدینگی را از طریق استخرهای نقدینگی حل می کند ، نقدینگی 24/7 را ارائه می دهد.

حداقل هزینه

راه حل مبادله غیرمتمرکز ما با قدرت سولانا واسطه ها را از بین می برد و هزینه واسطه اضافی را از هزینه کلی مبادله کاهش می دهد.

مبادله خودکار

قراردادهای بهینه Solana Smart که در Rust نوشته شده است ، شرایط از پیش تعریف شده را برای اجرای خودکار معاملات و در نتیجه نرخ TPS بالا نشان می دهد.

ابهام صفر

راه حل مبادله غیر متمرکز Solana ما از اجماع POH استفاده می کند. از این رو ، هر رکورد با تاریخچه معاملات کامل خود برای تأیید آینده متمایز است و دامنه ابهام را برای مشتریان ما از بین می برد.

مکالمه را با پر کردن فرم شروع کنید

هنگامی که شما نیاز خود را به ما اطلاع دهید ، کارشناس فنی ما یک تماس را برنامه ریزی کرده و ایده شما را با جزئیات پست ارسال یک NDA در مورد آن بحث می کند. تمامی اطلاعات به صورت محرمانه نگهداری خواهد شد.

بینش

How to build a dApp on Solana?

چگونه می توان DAPP را روی Solana ساخت؟

Solana یکی از سریعترین blockchains برای توسعه DAPP صاف با ویژگی هایی مانند حداقل هزینه گاز و میزبانی DAPP زنجیره ای متقاطع است.

How to develop an NFT marketplace on Solana?

چگونه می توان یک بازار NFT را در Solana توسعه داد؟

Solana دارای مدل اجماع POH انقلابی است که سرعت معاملات را سرعت می بخشد. این شبکه برای میزبانی برنامه های غیر متمرکز و مقیاس پذیر مانند بازارهای NFT طراحی شده است.

How to Build & Deploy Smart Contracts on Solana?

چگونه می توان قراردادهای هوشمند را در Solana ایجاد و مستقر کرد؟

مبادلات زنجیره ای متقاطع تبادل نشانه ها را در اکوسیستم های مختلف blockchain بدون هیچگونه اقتدار مرکزی یا واسطه ای امکان پذیر می کند.

Leewayhertz Solanaplus

خدمات

راه حل

با ما تماس بگیرید

در تماس باشید

© Leewayhertz. کلیه حقوق محفوظ است.

این وب سایت از کوکی ها برای تقویت ناوبری سایت و بهبود عملکرد ، تجزیه و تحلیل استفاده از سایت و کمک به تلاش های بازاریابی و تبلیغات ما استفاده می کند. بیشتر بخوانید

این وب سایت از کوکی ها برای تقویت ناوبری سایت و بهبود عملکرد ، تجزیه و تحلیل استفاده از سایت و کمک به تلاش های بازاریابی و تبلیغات ما استفاده می کند. لطفاً روی "من کوکی ها را قبول می کنم" کلیک کنید تا با استفاده از همه کوکی ها به ما اطلاع دهید. برای اطلاعات بیشتر به بخش کوکی های خط مشی رازداری ما مراجعه کنید. بیشتر بخوانید

نمای کلی حریم خصوصی

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما در هنگام حرکت از طریق وب سایت استفاده می کند. از بین این کوکی ها ، کوکی هایی که در صورت لزوم طبقه بندی می شوند ، در مرورگر شما ذخیره می شوند زیرا برای کار با عملکردهای اساسی وب سایت ضروری هستند. ما همچنین از کوکی های شخص ثالث استفاده می کنیم که به ما در تجزیه و تحلیل و درک نحوه استفاده شما از این وب سایت کمک می کند. این کوکی ها فقط با رضایت شما در مرورگر شما ذخیره می شوند. شما همچنین می توانید از این کوکی ها امتناع کنید. اما انتخاب برخی از این کوکی ها ممکن است در تجربه مرور شما تأثیر داشته باشد.

کوکی های لازم برای عملکرد صحیح وب سایت کاملاً ضروری هستند. این دسته فقط شامل کوکی هایی است که از ویژگی های اساسی و ویژگی های امنیتی وب سایت برخوردار است. این کوکی ها هیچ اطلاعات شخصی را ذخیره نمی کنند.

هر کوکی که ممکن است برای عملکرد وب سایت به خصوص لازم نباشد و به طور خاص برای جمع آوری داده های شخصی کاربر از طریق تجزیه و تحلیل ، تبلیغات ، سایر محتوای تعبیه شده به عنوان کوکی های غیر ضروری استفاده می شود. تهیه رضایت کاربر قبل از اجرای این کوکی ها در وب سایت شما اجباری است.

گزینه های باینری چیست...
ما را در سایت گزینه های باینری چیست دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهدی امینی‌خواه بازدید : 19 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 19:48