آیا Bitcoin Cash (BCH) سرمایه گذاری خوبی است؟

ساخت وبلاگ

Bitcoin Cash چنگال بیت کوین است که به دنبال حل مشکلات مقیاس پذیری بیت کوین است. مخترع بیت کوین یک رمزنگاری را که برای معاملات کوچک روزانه قابل استفاده بود ، تصور می کرد ، اما شبکه بیت کوین با اندازه بلوک کوچک آن محدود شده است. اندازه بلوک میزان داده هایی را که می توان با هر بلوک جدید به blockchain اضافه کرد ، تعیین می کند.

بلوک های 1 مگابایت بیت کوین برای انجام تعداد زیادی از معاملات بسیار کوچک است ، بنابراین بیت کوین به جای یک ارز به راحتی قابل استفاده ، به فروشگاهی از ارزش تبدیل شده است. Bitcoin Cash شبیه بیت کوین است که هر ارز حداکثر عرضه 21 میلیون آن را دارد. هر دو از یک سیستم معدن اثبات مشابه (POW) برای سکه های جدید نعناع استفاده می کنند. با این حال ، Bitcoin Cash حد اندازه بلوک بزرگتر را ارائه می دهد ، بنابراین می تواند معاملات بیشتری را در همان زمان انجام دهد.

همه افراد Bitcoin Cash را بهبودی در بیت کوین نمی دانند ، و برخی استدلال می کنند که بلوک های بزرگتر باعث می شود بدون تجهیزات گران قیمت معدن را دشوارتر کند و می تواند منجر به عملیات بزرگ معدن کنترل شود. آیا Bitcoin Cash سرمایه گذاری خوبی است؟اکنون با راهنمای Benginga بیشتر بدانید.

Bitcoin Cash (BCH) چیست؟

BCH دارایی بومی blockchain Cash Bitcoin است. Bitcoin Cash به دنبال فعالیت به عنوان مکانیسم برای پرداخت همسالان است و با ارائه پتانسیل افزایش مقیاس پذیری ، بیت کوین را بهبود می بخشد. Bitcoin Cash چنگال سختی از blockchain بیت کوین است.

کسانی که از چنگال حمایت می کردند می خواستند مقیاس پذیری بیت کوین را بهبود بخشند و یک ارز جدید تهیه کنند. Bitcoin Cash اکنون اساساً یک نسخه سریعتر و ارزان تر از شبکه بیت کوین است. یک تست مقیاس برای Bitcoin Cash در اوایل سال 2021 16. 4 میلیون معاملات را به یک بلوک واحد متناسب می کند و شبکه در بعضی مواقع 9000 معاملات در ثانیه را پردازش کرده است.

با این حال ، کسانی که در برابر چنگال ایستاده بودند به دلایل مختلف این کار را کردند. Bitcoin Cash بلوک های بیشتری دارد که امکان پردازش سریع معاملات بیشتر را فراهم می کند. با این حال ، این جنبه همچنین بلوک ها را برای معدن دشوارتر می کند.

بسیاری معتقدند که افزایش قدرت پردازش مورد نیاز برای معدن این بلوک ها به این معنی است که فقط شرکت های بزرگ معدن می توانند تجهیزات مورد نیاز را داشته باشند. این تغییر می تواند به یک ارز متمرکز تر منجر شود که فقط شرکت های بزرگ معدن کنترل دارند و معدنچیان کوچکتر نمی توانند به طور معناداری رقابت کنند.

علاوه بر این ، در زمان چنگال ، به کسانی که بیت کوین را در اختیار داشتند ، مبلغ معادل آن را در Bitcoin Cash داده شد ، که توسط برخی مورد انتقاد قرار گرفت که یک طرح برای پاداش سریع پذیرندگان است.

حقیقت خنده دار

Bitcoin Cash مجبور به Bitcoin SV و Bitcoin Cash ABC شد که به ECASH تبدیل شد. Bitcoin SV به کاغذ سفید بیت کوین اصلی نگاه می کند و به دنبال از بین بردن استفاده از راه حل های Layer 2 مانند شبکه رعد و برق است.

قیمت بیت کوین (BCH) قیمت

Bitcoin Cash (BCH) همان تعداد کل توکن ها را با بیت کوین (BTC) ، 21 میلیون نفر به اشتراک می گذارد. از اکتبر 2021 ، تقریباً 90 ٪ از 21 میلیون نشانه در حال گردش است که هنوز 10 ٪ باقی مانده هنوز استخراج نشده است. با گذشت زمان به دلیل برنامه نیمه ، معدن دشوارتر می شود.

Bitcoin Cash با قیمت بسیار بالایی که در سال 2017 از BTC گرفت ، آغاز شد. در بازار گاو نر اخیر در سال 2021 ، BCH تقریباً پایین تر از سطحی که در بازار گاو نر 2017 قرار داشت ، باقی مانده است.

Bitcoin Cash در حال حاضر در 20 سکه برتر با سرمایه گذاری در بازار قرار دارد ، که اندازه یک رمزنگاری را با ضرب قیمت یک توکن به تعداد کل نشانه های در گردش اندازه گیری می کند. در حالی که Bitcoin Cash یک بازیکن اصلی در فضای رمزنگاری است ، به BTC نزدیک نمی شود ، که قصد بهبود آن را داشت.

رقابت بیت کوین نقدی (BCH)

Bitcoin Cash به دنبال بهترین تکامل بیت کوین است. در حالی که BCH مزایای مشخصی را ارائه می دهد ، BTC با سرمایه گذاری در بازار بزرگترین cryptocurrency است. BTC توسط عموم مردم مشهور است و به شدت در رسانه های خبری پوشیده شده است ، در حالی که BCH در خارج از جامعه رمزنگاری به رسمیت شناخته شده است.

علاوه بر این ، BCH با چنگال های حتی تکامل یافته تر BTC مانند ECASH (قبلاً Bitcoin Cash ABC) رقابت می کند. تیم ECASH (XEC) ادعا می کند که این پروژه در حال ترکیب فناوری اصلی در پشت موفقیت بیت کوین - همان عرضه ثابت ، برنامه نیمه نیمه و بلوک پیدایش - با آخرین اجماع POS و حاکمیت پروتکل است. این تیم با استفاده از الگوریتم اجماع بهمن ، معتقد است که حاکمیت غیر متمرکز می تواند بدون ایجاد چنگال های بحث برانگیز که مقادیر زیادی از ارزش را از سایر پروژه ها پاک کرده اند ، رخ دهد.

نکته قابل توجه ، تیم XEC قول می دهد که هر دو POS و POW را در خود جای دهد ، زیرا همچنان به بهبود XEC ادامه می دهد. این اتحادیه اطمینان می دهد که هم معدنچیان و هم دارندگان می توانند در حفظ شبکه شرکت کنند.

مانند بسیاری دیگر از شبکه های مدرن cryptocurrency ، شبکه ECASH به هر کسی اجازه می دهد تا با هزینه بسیار کم ، نشانه خود را در شبکه بسازد. آنچه در مورد XEC منحصر به فرد است ، ترکیب CashFusion است ، یک پروتکل حریم خصوصی که معاملات را با هم جمع می کند و باعث ایجاد مزاحمت و ناشناس بودن در بین کاربران می شود.

با ادامه کار ECASH و سایر چنگال های بیت کوین که بر روی فناوری اصلی BTC ساخته شده است ، می توان این استدلال را مطرح کرد که BCH ، در حالی که بهبود از BTC ، شکل نهایی این فناوری نیست. BCH همچنان به رقابت سخت از این چنگال های دیگر می پردازد.

نحوه خرید رمزنگاری BCH

BCH جزء 20 ارز برتر با سرمایه گذاری در بازار است ، بنابراین در بسیاری از صرافی های اصلی در دسترس است. مراحل Benzinga را برای خرید Crypto Cash Bitcoin دنبال کنید.

مرحله 1: یک حساب آنلاین باز کنید

اولین قدم برای خرید BCH ، باز کردن حساب در مبادله رمزنگاری شده به خوبی است. این فرآیند معمولاً شامل تنظیم ایمیل و رمز عبور است. مبادلات معمولاً به کاربران امکان می دهد تا عوامل امنیتی اضافی مانند احراز هویت 2 عاملی را فعال کنند. بسیاری از مبادلات مستقر در ایالات متحده از استانداردهای مشتری (KYC) شما استفاده می کنند که هویت مشتری و پروفایل های مالی را تأیید می کند.

BTC در Coinbase Global Inc. (NASDAQ: COIN) ارائه می شود ، که دارای یک رابط کاربری آسان و انتخاب گسترده ارز است.

گزینه های باینری چیست...
ما را در سایت گزینه های باینری چیست دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهدی امینی‌خواه بازدید : 15 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 8:17