از کجا می توان ارز را با بهترین نرخ مبادله کرد

ساخت وبلاگ

بهترین مکان ها برای مبادله ارز در ایالات متحده و خارج از کشور را بیاموزید

جسیکا والراک یک نویسنده دارایی شخصی است که صدها مقاله در مورد وام ، بیمه ، بانکی ، وام ، کارتهای اعتباری ، بودجه بندی و امور مالی عمومی شخصی در طی پنج سال گذشته نوشت. کار او از جمله سایر نشریات در دلار ساده ، بانکدار و سوپررمونی ظاهر شده است.

مایکل بویل یک متخصص مالی باتجربه است و بیش از 10 سال با برنامه ریزی مالی ، مشتقات ، سهام ، درآمد ثابت ، مدیریت پروژه و تجزیه و تحلیل کار می کند.

ربکا مک کلای یک ویراستار و نویسنده محتوای مالی است که در زمینه امور مالی و سرمایه گذاری شخصی متخصص است. بیش از 15 سال است که وی برای نشریات بی شماری مانند TheStreet و MarketWatch و شرکت های خدمات مالی مانند TD Ameritrade و PNC Bank ، محتوای مربوط به پول تولید می کند. او مباحثی از قبیل سرمایه گذاری سهام ، بودجه بندی ، وام و بیمه را در میان دیگران پوشش می دهد.

A woman checks her cell phone in front of currency exchange kiosk

Jasmin Merdan / Getty Images

هنگام آماده شدن برای سفر به خارج از کشور ، کارهای زیادی برای انجام دادن دارید ، از گرفتن گذرنامه گرفته تا یافتن اسکان مناسب. اما پس از رسیدن به مقصد ، چگونه می توانید همه چیز را بپردازید؟در بسیاری از موارد ، برای مواردی مانند سوار شدن تاکسی ، نکات و خرید سوغات به برخی از ارزهای محلی در دست نیاز خواهید داشت. با این حال ، تبادل دلار ایالات متحده برای سایر ارزها می تواند کمی مشکل باشد. بیاموزید که برای دریافت بهترین نرخ و به حداقل رساندن هزینه ها ، ارز را از کجا مبادله کنید.

چگونه ارز را مبادله می کنید؟

این که آیا شما به یک کیوسک مبادله ارزی در خارج از کشور می روید ، مبادله را از طریق شعبه بانک محلی خود پردازش می کنید یا ارز را بصورت آنلاین درخواست می کنید ، به همین روش کار می کند:

  • شما ارز متفاوتی از آنچه دارید درخواست می کنید.
  • این موسسه مبادله را بر اساس نرخ ارز و هزینه خود پردازش می کند.
  • مبلغ پرداخت شده را به یک ارز پرداخت می کنید و مبلغ درخواست شده در مورد دیگر را دریافت می کنید.

اما مکانی که شما برای انجام مبادله انتخاب می کنید می تواند تفاوت بزرگی در میزان پول نقد به شما ایجاد کند. به عنوان مثال ، بگویید که شما 1000 دلار دارید و فکر می کنید آن را به مبلغ معادل یورو در یک کیوسک فرودگاهی که توسط ارز بین المللی (ICE) اداره می شود ، مبادله کنید. نرخ ارز برای دلار ایالات متحده به یورو هنگامی که ما تحقیقات خود را انجام می دادیم 0. 73 بود که برای 1000 دلار شما حدود 720 یورو به شما می رسد. در مقایسه ، نرخ ولز فارگو 0. 80 بود. معاملات در 1000 دلار در Wells Fargo قبل از سفر شما 800 یورو به شما می رسد که 80 یورو (حدود 94 دلار) بیشتر از آن است که بخواهید مبادله ای را در فرودگاه انجام دهید.

موسساتی که خدمات مبادله ارزی را ارائه می دهند ، هزینه های انتقال و نرخ ارز خود را تعیین می کنند. مهم است که به هر دو عامل برای درک هزینه کل نگاه کنیم. در حالی که این موسسات ممکن است هزینه کم و یا هزینه ای را تبلیغ کنند ، اما اغلب از نرخ ارز سود می برند.

از کجا ارز مبادله کنیم

وقتی نوبت به ارز ارز فرا رسید ، گزینه های مختلفی دارید - هم در داخل و هم در خارج از کشور. می توانید به:

  • بانک محلی یا اتحادیه اعتباری شما
  • کیوسک های ارز (اغلب در فرودگاه ها)
  • دستگاههای خودپرداز خارجی با کارت اعتباری یا بدهی
  • خدمات انتقال پول آنلاین مانند Xoom و Weste Union (استفاده در خارج از کشور)

کدام گزینه بهترین است؟برای فهمیدن ، ما نرخ ارز ، هزینه و کل هزینه ها را از انواع موسسات مقایسه کردیم. این چیزی است که ما پیدا کردیم:

بهترین مکان برای مبادله ارز در ایالات متحده آمریکا

ارائه دهندهدلار به یورو نرخ ارز1000 دلار به یورو تبدیلهزینه (USD)مبلغ خالص (یورو)
ولز فارگو0. 80064800. 64 یورو$0800. 64 یورو
بانک آمریکا0. 80032800. 32 یورو$0800. 32 یورو
وابسته به سیتی0. 79113791. 13 یورو$0791. 13 یورو
ارز بین المللی ارز (شرکای بسیاری از اتحادیه های اعتباری)0. 77712777. 12 یورو$0777. 12 یورو
مبادله ارز بین المللی (مبادلات فرودگاه ICE)0. 72663726. 63 یورو$0726. 63 یورو

در ایالات متحده ، شما اساساً دو گزینه دارید. شما می توانید ارز خارجی را از بانک یا اتحادیه اعتباری خود خریداری کنید ، یا می توانید از مبادلات ارز اختصاصی که معمولاً در فرودگاه ها یا مناطق گردشگری یافت می شود ، بازدید کنید.

بانکها و اتحادیه های اعتباری تمایل به داشتن هزینه ندارند - حداقل در صورت تغییر حداقل مبلغ تعیین شده - اما آنها با شارژ کردن نرخ ارز کمتر مطلوب ، آن را (و سپس برخی) جبران می کنند. شما ممکن است بهترین شانس را در بانک خود داشته باشید که ارزهای خارجی محبوب تری داشته باشید. در موارد دیگر ، ممکن است مجبور شوید ارز را از بانک سفارش دهید و منتظر بمانید تا وارد آن شود یا به شما تحویل داده شود. این روند ممکن است با هزینه تحویل اضافی همراه باشد.

همچنین می توانید قبل از ترک شهر ، از فروشگاه های تبادل ارز در مناطق توریستی بازدید کنید ، اما این تمایل به نامطلوب ترین نرخ هایی که پیدا خواهید کرد.

مبادله ارز قبل از ترک کشور خود لزوماً مورد نیاز یا سودمند نیست. در واقع ، شما به احتمال زیاد می توانید پس از ورود به ارز خارجی با هزینه کمتری دسترسی پیدا کنید.

بهترین مکان برای مبادله ارز در خارج از کشور

ارائه دهندهدلار به یورو نرخ ارز1000 دلار به یورو تبدیلهزینه (USD)هزینه (یورو)مبلغ خالص (یورو)
کارت های بدهی مستر کارت (5 دلار هزینه دستگاه خودپرداز ، بدون هزینه معاملات خارجی)0. 84943849. 43 یورو$5€4845. 43 یورو
کارت های بدهی ویزا (5 دلار هزینه دستگاه خودپرداز ، بدون هزینه معاملات خارجی)0. 84374843. 74 یورو$5€4839. 74 یورو
XOOM (با انتقال بانکی یا پی پال پرداخت می شود)0. 82685826. 85 یورو$0€0826. 85 یورو
Remitital (پرداخت شده با کارت بدهی)0. 83044830. 44 یورو4. 99 دلار4. 14 یورو826. 30 یورو
کارتهای اعتباری MasterCard (5 دلار هزینه دستگاه خودپرداز ؛ هزینه پیش پرداخت نقدی 5 یا 3 ٪ ، هر کدام که بیشتر باشد ؛ بدون هزینه معاملات خارجی)0. 84943849. 43 یورو35 دلار30 یورو819. 43 یورو
کارتهای اعتباری ویزا (5 دلار هزینه دستگاه خودپرداز ؛ هزینه پیش پرداخت نقدی 5 یا 3 ٪ ، هر کدام بیشتر باشد ؛ بدون هزینه معاملات خارجی)0. 84374843. 74 یورو35 دلار30 یورو813. 74 یورو
Weste Union (با کارت بدهی پرداخت شده است)0. 7572757. 20 یورو$7€5752. 20 یورو
مبادله ارز بین المللی (مبادلات فرودگاه ICE)0. 72663726. 63 یورو$0$0726. 63 یورو

در حالی که در خارج از کشور است ، یکی از بهترین راه های دریافت ارز محلی ممکن است با استفاده از کارت بدهی ویزا یا مستر کارت باشد که هزینه معاملات خارجی را برای برداشت پول نقد در دستگاه خودپرداز هزینه نمی کند. برای اطمینان از اینکه کارت شما در کشور مقصد شما کار خواهد کرد ، باید با موسسه مالی خود تماس بگیرید. و توجه داشته باشید که ممکن است هزینه خودپرداز توسط بانک خود و صاحب دستگاه خودپرداز در خارج از کشور هزینه شود - که واقعاً می تواند اضافه شود. همچنین ، حتماً هنگام مسافرت به بانک خود بگویید ، بنابراین کارت شما به ظن فعالیت کلاهبرداری تعطیل نمی شود.

خدماتی مانند XOOM و به طور کلی نیز نرخ رقابتی دارند و مکان های وانت پول را در سراسر جهان ارائه می دهند. می توانید یک حساب کاربری ایجاد کنید و از طریق انتقال بصورت آنلاین درخواست کنید. سپس ، شما با استفاده از کارت بدهی ، کارت اعتباری یا انتقال بانکی ، ارز خارجی را پرداخت می کنید. Xoom همچنین به شما امکان می دهد با پی پال پرداخت کنید. پس از پرداخت هزینه ، می توانید ارز خارجی را از محل وانت محلی وانت محلی در مقصد خود انتخاب کنید (نمی توانید آن را در ایالات متحده انتخاب کنید). توجه به این نکته مهم است که هزینه ها بسته به روش پرداختی که انتخاب می کنید متفاوت است. هنگام پرداخت با کارت اعتباری ، 3 ٪ شارژ می شود. XOOM هیچ هزینه ای را برای پرداخت حساب بانکی یا PayPal خود پرداخت نمی کند ، اما برای استفاده از کارت بدهی یا اعتباری 17. 99 دلار هزینه دارد.

همچنین ممکن است بتوانید با نرخ رقابتی ارز را از طریق یک بانک در کشور مقصد خود مبادله کنید. با این حال ، نرخ و هزینه ارز می تواند توسط موسسه و کشوری که بازدید می کنید متفاوت باشد. اگر می خواهید این مسیر را طی کنید ، قبل از رفتن به بانک های منطقه تحقیق کنید.

جایی که نباید ارز مبادله کنید

در صورت امکان ، از کیوسک های مبادله فرودگاه خودداری کنید ، زیرا آنها به طور کلی گرانترین نرخ را دارند. در مثال بالا ، ICE گرانترین گزینه بود - هزینه ها مبلغ خالص ارز را که 14 ٪ دریافت کرده اید کاهش می دهد. علاوه بر این ، دریافت پول نقد از کارت اعتباری (یا از طریق دستگاه خودپرداز یا در یک بانک در کشور مقصد) می توانید در صورت عدم پرداخت تعادل ، با مجموعه ای از هزینه ها همراه با هزینه های بهره همراه باشید. بسته به محل اقامت شما ، هتل شما ممکن است مبادله ارز ارائه دهد ، اما این نیز گزینه ای گران است.

قبل از استفاده از کارت اعتباری برای دریافت پول در کشور دیگر ، حتماً هزینه های دستگاه خودپرداز را که توسط صاحب دستگاه خودپرداز و بانک خود شارژ می شود ، و همچنین هزینه های پیش پرداخت نقدی ، هزینه معاملات خارجی و پیش پرداخت پول نقد را بررسی کنید.

این به معنای این نیست که شما نباید در سفر خود کارت پاداش سفر خوبی بیاورید (یکی با هزینه معاملات خارجی). خرید با کارت در مکانهایی که کارتهای اعتباری را می پذیرند یکی از بهترین راه ها برای نجات دردسر پول نقد است ، به علاوه ، این به شما برخی از بهترین نرخ های ارز را می دهد.

نحوه کاهش هزینه های مبادله ارز

چند روش برای کاهش هزینه مبادله پول در هنگام حضور در کشور دیگر وجود دارد ، خواه از کارت برای خرید یا مبادله ارز برای پول نقد استفاده کنید.

اولین مورد ، همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم ، جلوگیری از کارت های اعتباری و بدهی است که هزینه معاملات خارجی را برای پردازش معاملات به ارز دیگری شارژ می کنند. در حدود 3 ٪ در هر معامله ، اگر از کارتهای خود استفاده می کنید برای خرید متعدد و یا برداشت وجوه ، این هزینه ها به سرعت اضافه می شود. بنابراین اگر می خواهید از کارت اعتباری یا بدهی در خارج از کشور استفاده کنید ، به دنبال یکی از هزینه های معامله خارجی باشید.

در مرحله بعد ، هنگام خرید با استفاده از کارت اعتباری یا بدهی خود در خارج از کشور ، معامله را به دلار آمریکا قبول نکنید. اگر این کار را انجام دهید ، بازرگان می تواند خود مبادله ارز را پردازش کند و نرخ بدتری را از آنکه به ارز محلی پرداخت کرده باشید ، بدتر کند. این به عنوان تبدیل ارز پویا شناخته می شود. در عوض ، معامله را به ارز خارجی بپذیرید تا بتوانید از نرخ ارز رقابتی ارائه شده توسط ویزا و مستر کارت بهره مند شوید.

در آخر ، به تنهایی با هزینه انتقال کم فریب نخورید. آنها فقط بخشی از داستان هستند. جدیدترین نرخ ارز را از دلار آمریکا به ارز خارجی که استفاده خواهید کرد ، جستجو کنید. سپس نرخ ارز ارائه شده توسط ارائه دهندگان را برای محاسبه کل هزینه های خود مقایسه کنید.

سوالات متداول (سؤالات متداول)

مبادله ارز چیست؟

مبادله ارزی موسسه ای است که انواع مختلف ارز را خریداری و به فروش می رساند. می توانید از آن برای فروش یک نوع ارز و خرید دیگری استفاده کنید. نرخ و هزینه های خرید/فروش را می توان با اختیار موسسه تعیین کرد.

مبادله ارز چگونه کار می کند؟

موسسات مالی مجاز به خرید و فروش با نرخ هایی هستند که به آنها امکان تحقق سود را می دهد. به عنوان مشتری ، می توانید یک ارز را برای دیگری با این شرکت ها مبادله کنید. با این حال ، شما نیاز به پرداخت هزینه و/یا نرخ ارز در هر معامله دارید.

بهترین نرخ ارز را از کجا می گیرید؟

شما به احتمال زیاد بهترین نرخ ارز را از یک بانک مستقر در ایالات متحده یا با برداشت پول از دستگاه خودپرداز خارجی با کارت ویزا یا کارت بدهی مستر کارت دریافت می کنید که معامله خارجی یا دستگاه خودپرداز ندارد. هر دو حساب Capital One 360 Checking و حساب Checking Premier HSBC کارت های بدهی را بدون هزینه معاملات خارجی ارائه می دهند.< Pan> مبادله ارزی موسسه ای است که انواع مختلف ارز را خریداری و به فروش می رساند. می توانید از آن برای فروش یک نوع ارز و خرید دیگری استفاده کنید. نرخ و هزینه های خرید/فروش را می توان با اختیار موسسه تعیین کرد.

گزینه های باینری چیست...
ما را در سایت گزینه های باینری چیست دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهدی امینی‌خواه بازدید : 15 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 17:14