چرا تجارت اینقدر سخت است؟(با نکات)

ساخت وبلاگ

احتمالاً یک معامله گر سودآور وجود ندارد که ادعا کند تجارت آسان است. درعوض ، او احتمالاً می گوید تجارت یک صنعت سخت و رقابتی است که اگر می خواهید در بازی بمانید ، نیاز به کار مداوم دارد. پس چرا تجارت اینقدر سخت است؟

تجارت بسیار سخت است زیرا جنبه های زیادی برای تجارت وجود دارد که باید بدانید. برخی از این موارد مقدار اطلاعات گمراه کننده در آنجا ، تعصبات شخصی شما و ضرورت ایجاد تعادل بین ریسک و بازگشت است.

بنابراین ، اجازه دهید نگاهی دقیق تر به جنبه های مختلف معاملات داشته باشیم که آن را بسیار سخت می کند ، و برخی از نکاتی که می توانید برای آسانتر کردن تجارت استفاده کنید!

دلایلی که تجارت بسیار سخت است

Why Is Trading Hard?

چرا تجارت سخت است؟

تجارت از بسیاری از عناصر کوچک تشکیل شده است ، و همه آنها سؤالاتی دارند که شما باید بدانید تا بتوانید در دراز مدت با سودآوری تجارت کنید. برای شخصی که در تجارت جدید است ، دانستن اینکه روی چه چیزی تمرکز کنید می تواند سخت باشد!

بنابراین اجازه دهید نگاهی به برخی از دلایلی که تجارت اینقدر سخت است نگاه کنیم!

اطلاعات کاذب بسیار

اینترنت مملو از مشاوره معاملاتی است و گوروس موعظه می کند که چگونه از شاخص ها باید استفاده شود و چه چیزی درآمد کسب می کند. حقیقت این است که بیشتر این توصیه ها زباله آشکار است و دانستن آنچه در واقع ارزشمند است کار آسانی نیست!

برای اینکه قربانی نکردن به مشاوره معاملاتی دروغین نباشید ، مهم است که یاد بگیرید قبل از رفتن به صورت زنده ، همه چیز را در یک نرم افزار پشتی آزمایش کنید! به این ترتیب می توانید قبل از اینکه خیلی دیر شود ، بسیاری از توصیه های معاملاتی دروغین را کشف کنید!

در اینجا ما برخی از بهترین پادکست ها را در معاملات جمع آوری کرده ایم. ما مخصوصاً مورد اول را در لیست توصیه می کنیم! این پر از نکات و اطلاعات عالی است که یافتن آن در جای دیگر دشوار است.

شما باید غیر مغرض باشید

تقریباً هرکسی که وارد دنیای تجارت می شود مغرضانه است. این ممکن است که شما نرخ معینی از بازده را پیش بینی کنید ، یا متقاعد شده اید که بازار به روشی خاص رفتار می کند.

صرف نظر از آنچه انتظاراتی در تجارت دارید ، آنها به احتمال زیاد مانع به جای یک انگیزه می شوند. این امر به این دلیل است که بیشتر معامله گران تمایل دارند که سعی کنند نظرات خود را به بازار تحمیل کنند ، که هرگز به خوبی پایان نخواهد یافت. صرف نظر از دیدگاه شما در مورد بازار و رفتار آن ، بازار هرگز تغییر نخواهد کرد.

در حقیقت ، بیشتر اطلاعاتی که تاکنون خوانده اید به احتمال زیاد اشتباه است و فقط منجر به تعصب در مورد نحوه کار کارها خواهد شد! زمینه تجارت با اطلاعات نادرست و منسوخ شده است و تنها راه 100 ٪ مطمئن بودن این است که خود را برای دیدن خود آزمایش کنید!

شما باید یک استراتژی تجاری داشته باشید

داشتن یک استراتژی تجاری که برای استحکام آزمایش شده است ، احتمالاً مهمترین جنبه ای است که در تجارت وجود دارد. بدون آن ، شما شکست خواهید خورد ، حتی اگر یاد بگیرید که به تمام جنبه های دیگر تجارت به کمال تسلط داشته باشید.

یک استراتژی معاملاتی به سادگی مجموعه ای از قوانین است که هنگام ورود و خروج از یک تجارت ، دیکته می کند و چقدر باید خرید یا فروش کوتاه داشته باشید. استراتژی تجارت باید به وضوح تعریف شود تا در صورت نیاز به عمل سریع هرگز دریغ نکنید. ترجیحاً باید در زبان کد نویسی نوشته شود تا بتوانید از این استراتژی استفاده کنید تا ببینید که آیا از نظر تاریخی کار کرده است یا نه!

شما باید مدیریت ریسک و اندازه موقعیت را درک کنید

حتی با بهترین استراتژی تجارت ، اگر به اندازه کافی برای مدیریت ریسک و اندازه موقعیت ، به اندازه کافی می توانید حساب خود را از بین ببرید.

اندازه گیری موقعیت ، عمل تعیین اندازه تجارت یا شرط شما است ، تا بازده خود را به حداکثر برسانید در حالی که هنوز ریسک را در سطح قابل قبولی نگه دارید. یادگیری به اندازه صحیح موقعیت بسیار حیاتی است. اگر بیش از حد ریسک کنید ، خطر منفجر کردن حساب خود را به طور کامل خطر می کنید. برعکس ، اگر خیلی کم خطر کنید ، بازده شما رنج می برد.

ایجاد تعادل بین بازده و ریسک یکی از سخت ترین کارهایی است که معامله گران با آن روبرو هستند. به طور کلی ، شما نباید در هر تجارت بیش از 2 ٪ ریسک کنید. با این حال ، این قانون فقط در سطح تجارت اعمال می شود ، و شما باید قوانین مدیریت ریسک و موقعیت موقعیت دیگری را داشته باشید که به طور کلی در مورد نمونه کارها اعمال می شود. نمونه ای از چنین قاعده ای می تواند متوقف یا محدود کردن تمام فعالیت های معاملاتی در صورت کاهش حساب بیش از x ٪ باشد.

شما باید پایدار باشید

یکی از سخت ترین کارها با تجارت این است که واقعاً زمان زیادی طول می کشد تا یاد بگیرید که چگونه این کار را انجام دهید! بسته به اینکه آیا شما یاد می گیرید که خودتان تجارت کنید یا یک دوره را طی کنید ، می تواند چندین سال طول بکشد. و پس از آن مهم است که به یاد داشته باشید که هنوز هم ، اکثر معامله گران هرگز آن را نمی سازند.

وقتی تجارت را یاد می گیرید ، باید آماده باشید تا بازدیدهای زیادی را انجام دهید. بخش اعظم آنچه سعی می کنید منجر به پایان بن بست می شود و شما باید فقط ادامه دهید! سرانجام ، آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا خواهید کرد!

نمی دانید دوره تجارت ایده خوبی است؟سپس باید مقاله ما را بخوانید که آیا امکان یادگیری تجارت خودتان وجود دارد!

شما باید به طور مداوم تکامل دهید

این چیزی است که بازرگانان آغازین هنوز آن را درک نکرده اند. بسیاری بر این باورند که پیدا کردن یک استراتژی به معنای این است که شما برای بقیه کار تجاری خود تنظیم شده اید! با این حال ، این اصلاً درست نیست! بازارها تکامل می یابند و همیشه تغییر می کنند و استراتژی های معاملاتی را منسوخ می کنند و باعث می شود که آنها کار خود را متوقف کنند.

به عنوان یک معامله گر ، شما باید دائماً استراتژی های معاملاتی جدید را برای جایگزینی مواردی که از همگام سازی با بازار خارج می شوند ، جایگزین کنید. هیچ چیز مانند یک استراتژی معاملاتی همیشه وجود ندارد!

نکاتی برای آسان تر تجارت

Trading

تجارت را آسان تر کنید

اکنون که ما برخی از مواردی را که تجارت را بسیار سخت می کند ، طی کرده ایم ، ممکن است مناسب باشد که به مواردی بپردازیم که تجارت را برای شما آسان تر می کند!

یک برنامه معاملاتی بسازید

تهیه یک برنامه معاملاتی به شما در تجارت بسیار کمک می کند! شما باید مواردی مانند میزان مجاز به ریسک ، آنچه را که می خواهید تجارت کنید ، استراتژی تجارت شما یا هر چیز دیگری که مربوط به تجارت تجاری شما باشد ، درج کنید. این مهم است که شما این طرح را پس از ارائه آن دنبال می کنید! عمل با هوس در موقعیت های استرس زا فقط باعث آسیب به شما خواهد شد! در تجارت ، قوام پادشاه است!

یک ژورنال تجاری را نگه دارید

مجله بازرگانی یکی از مواردی است که اغلب توسط معامله گران جدید نادیده گرفته می شود. به نظر می رسد که چقدر غیرقابل توصیف به نظر می رسد ، مجلات تجاری برای هر معامله گر از ارزش زیادی برخوردار هستند ، زیرا آنها شما را قادر می سازند که به عقب برگردید و ببینید که چه کاری خوب انجام داده اید ، و نه به خوبی. در دراز مدت ، شما شروع به دیدن الگوهای خواهید کرد و قادر خواهید بود تشخیص دهید چه چیزی شما را عقب نگه می دارد!

مجلات تجاری هنگام توسعه به عنوان یک معامله گر بسیار ارزشمند هستند!

تسلیم نشو!

این ممکن است لزوماً تجارت را برای شما آسان تر نکند ، اما این نکته ارزش آن را دارد که دوباره و دوباره استرس داشته باشد. تنها راهی که می توانید یک معامله گر سودآور شوید ، کار سخت است. اگر کسی چیز دیگری بگوید ، آنها به سادگی اشتباه می کنند!

در ابتدا کوچک خطرناک است

به عنوان یک مبتدی ، اشتباه خواهید کرد و احتمالاً بسیاری از آنها. اطمینان از مصرف این اشتباهات همه سرمایه های تجاری شما ضروری است.

از یک حساب شبیه سازی شده شروع کنید و پس از احساس آمادگی ، ممکن است به تجارت مبلغ کمتری بپردازید!

خلاصه

حتی اگر بسیاری از بازاریابان تجارت بخواهند شما باور کنید که تجارت آسان است ، این طور نیست. تجارت شما را ملزم می کند مهارت های مختلفی را بیاموزید ، که بسیاری از آنها به خودی خود تسلط دارند. این را با کمبود اطلاعات خوب ترکیب کنید ، و درک این مسئله که چرا تجارت اینقدر سخت است ، کار سختی نیست!

اگر از این مقاله لذت بردید ، ممکن است سایر مقالات ما را نیز دوست داشته باشید که به سؤالات متداول معامله می کنند که معامله گران دارند!

گزینه های باینری چیست...
ما را در سایت گزینه های باینری چیست دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهدی امینی‌خواه بازدید : 14 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 19:14