بازار سهام هند در آخرین روز 2022 به رنگ قرمز بسته شد. Sensex زیر 61000

ساخت وبلاگ

Indian stock markets are expected to remain tricky in the short term so caution is warranted: Analysts (PTI)

حق بیمه

  • در حالی که سال 2022 به پایان رسیده است ، تورم زیاد ، کاهش سرعت رشد و افزایش نرخ بیشتر برخی از چالش هایی است که سرمایه گذاران در سال 2023 با آن روبرو خواهند شد

شاخص های هندی آخرین روز معاملاتی سال 2022 را به رنگ قرمز پس از باقیمانده در بیشتر جلسه به پایان رساندند. آنها در ساعت پایانی تجارت با Sensex که تقریباً 300 امتیاز برای بسته شدن 60،840 به دست آورد ، به شدت تانک شدند ، در حالی که Nifty روز معاملات نهایی را در 18105 به پایان رساند ، که افت 85 امتیاز است.

FMCG و شاخص های بانکی خصوصی بیشترین کمک را به کشش داشتند و به رنگ قرمز به پایان رسیدند. بانک PSU ، فلز و رسانه همچنان قوی بودند و به رنگ سبز پایان یافتند.

6 دلیل برای ترک شغل خود

ثبت نام NEET PG 2023 برای شروع امروز ؛امتحانات از Th.

هیئت سانسور از سازندگان پاتان می خواهد که ویرایش Besharam Rang را ویرایش کنند.

شرکای بانک Indusind قطر و بریتیش ایرویز به لاو.

Bajaj Finserv ، Bajaj Auto ، Titan ، Coal India و Ongc در حالی که SBI Life ، Eicher Motors ، Grasim و ICICI از جمله بازنده بودند ، دارای شاخص های برتر بودند.

حجم موجود در NSE همچنان در قسمت پایین قرار داشت. شاخص های گسترده بازار از پایان مثبت برخوردار است زیرا نسبت کاهش پیش رو در 1. 8: 1 افزایش یافته است.

شاخص MIDCAP BSE 0. 37 درصد افزایش یافت در حالی که شاخص کوچک با افزایش 0. 76 درصد به پایان رسید.

سهام جهانی در آخرین روز معاملاتی سال با هم مخلوط شد (اروپا پایین و آسیا بیشتر به بالا). شماره CAD ضعیف هند برای سه ماهه دوم مالی در ذهن شرکت کنندگان وزن داشت.

"Nifty یک الگوی پوشش ابر تیره را در نمودارهای روزانه تشکیل داد. با این حال ، در نمودارهای هفتگی ، پس از سقوط سه هفته ، Nifty در مثبت (بالاتر از 1. 68 ٪) بسته شد. 17774 اکنون به یک سطح پشتیبانی مهم برای ردیابی تبدیل می شود. در حرکات UP ، باند 18255-18473 یک مقاومت اساسی است. در طول تقویم سال 2022 ، Nifty 4. 3 ٪ به دست آورد ، در حالی که برای ماه دسامبر ، 3. 5 ٪ در منفی بسته شد. "

برای داستان های بیشتر در بازار ، اینجا را کلیک کنید

سال نو امیدهای جدیدی را برای سهام فلزی به ارمغان می آورد

تا به حال فکر کرده اید که چرا کوچار و داوت دستگیر شدند اما کارشناسی ارشد.

GMR Sports در مذاکرات برای خرید بازی استارتاپ فانتزی Akhada

بحران بزرگ فناوری بزرگ به معنای منحنی نوآوری است

وی گفت: "Nifty در تاریخ 1 دسامبر 2022 جدید همه زمان های جدید را ثبت کرد و وارد مرحله تصحیح کوتاه مدت در آن شد. این شاخص برای 3 هفته متوالی تصحیح شده است که در هفته آخر دسامبر 2022 شاهد تسکین بود زیرا در نزدیکی 20 WMA پشتیبانی دریافت کرد. بنابراین Nifty هفتگی مثبت را در اختیار شما قرار داده است در حالی که برای ماه دسامبر ، این شاخص یک نوار بیرونی بیرونی و یک شمع خرس درگیر در نمودار ماهانه تشکیل داده است. "

وی گفت: "این نشان می دهد که این شاخص در کوتاه مدت می تواند تحت فشار باقی بماند. نمودار روزانه نشان می دهد که یک روند رو به رشد به عنوان یک مقاومت در کنار DMA های کلیدی عمل می کند. بنابراین این شاخص می تواند شاهد ادغام کوتاه مدت در محدوده 17800-18400 باشد. پس از اتمام مرحله تثبیت کوتاه مدت ، این شاخص برای از بین بردن روند بزرگتر خود تنظیم می شود و می تواند در دو ماه آینده به سمت تمام زمان 18887 حرکت کند. "

روپیه هند در سال 2022 به عنوان بدترین ارز آسیا با سقوط 11. 3 ٪ ، بزرگترین کاهش سالانه آن از سال 2013 پایان یافت ، زیرا دلار در موضع سیاست های تهاجمی پولی فدرال رزرو ایالات متحده به تورم می رسد.

روپیه سال را با 82. 72 به ارز ایالات متحده به پایان رساند و از 74. 33 در پایان سال 2021 کاهش یافت ، در حالی که شاخص دلار به بزرگترین سود سالانه خود از سال 2015 هدایت شد.

وی گفت: "روپیه هند روز جمعه با 0. 10 درصد از نرمی به دلار آمریکا و احساسات خطرناک در بازارهای جهانی قدردانی کرد. با این حال ، افزایش قیمت نفت خام و فروش پایدار توسط سرمایه گذاران خارجی فشار نزولی بر روپیه وارد کرد. FII در 5 جلسه متوالی گذشته باقی مانده است. Anuj Choudhary - تحلیلگر تحقیق در Sharekhan توسط BNP Paribas گفت: دلار آمریکا با افزایش اشتهای ریسک در بازارهای جهانی کاهش یافته است.

وی گفت: "ما انتظار داریم که روپیه با کمی تعصب منفی در مورد انتظارات بهبودی در دلار آمریکا و بهبودی در قیمت نفت خام تجارت کند. نگرانی های مربوط به افزایش موارد COVID-19 نیز ممکن است فشار نزولی بر روپیه وارد کند. معامله گران ممکن است پیش از کسری مالی هند و PMI شیکاگو ایالات متحده محتاط باشند. پیش بینی می شود که قیمت Spot USD/INR در طیف وسیعی از 82. 30 پوند تا 83. 30 پوند تجارت کند. "

سرمایه گذار داخلی خود را می دانید آیا اعصاب فولاد را دارید یا نسبت به سرمایه گذاری های خود بی خوابی می شوید؟بیایید رویکرد سرمایه گذاری شما را تعریف کنیم.

همه اخبار تجاری ، اخبار بازار ، شکستن رویدادهای خبری و آخرین به روزرسانی های اخبار مربوط به نعناع زنده را بگیرید. برای دریافت به روزرسانی های روزانه بازار ، برنامه News Mint را بارگیری کنید.

گزینه های باینری چیست...
ما را در سایت گزینه های باینری چیست دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهدی امینی‌خواه بازدید : 21 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 20:48