آلبانی و ایران در امنیت سایبری-سپتامبر 2022 در بررسی

ساخت وبلاگ

ایران و آلبانی به جنگ سایبری رفتند ، در حالی که قانون جدید داده های انگلیس قربانی آشفتگی سیاسی شد.

یک مسابقه امنیت سایبری بین دو دولت ملی در ماه سپتامبر چلپ چلوپ کرد. ما نگاه خود را به عناوین سپتامبر 2022 در تیرانا شروع می کنیم.

جنگ سایبر در ماه سپتامبر به زندگی واقعی ریخت ، هنگامی که یک ساختمان خالی سفارت ایران در پایتخت آلبانی تیرانا توسط پلیس ضد تروریسم مورد حمله قرار گرفت ، زیرا مأموران به دنبال شواهدی از پیوندها به حمله سایبری انجام شده در ملت بالتیک در ماه ژوئیه بودند. این هک باعث شد آلبانی روابط دیپلماتیک با ایران را قطع کند.

آلبانی به ایران دستور داد پس از بیان اینکه مسئولیت حمله سایبری را بر عهده دارد ، از کشور خارج شود.(عکس توسط Saaton/Shutterstock)

دولت آلبانیا تصمیم گرفت پس از هک اقدام جسورانه ای انجام دهد ، که دولت را وادار به تعدادی از خدمات کرد و داده های سیاستمداران را که برای عموم آزاد شد ، دید. به گفته روزنامه نگاران محلی ، این برنامه به دیپلمات های ایرانی دستور داد كه ظرف 24 ساعت از كشور خارج شوند و مقامات در حال پرتاب اوراق به یك بشکه زنگ زده و درست قبل از عزیمت و تعطیل شدن سفارت ، آن را در داخل ساختمان قرار دادند. قبل از عزیمت ، آنها را مرتب کرده اند.

نخست وزیر آلبانی گفت: "این پاسخ شدید کاملاً متناسب با گرانش و خطر حمله سایبری است که تهدید به فلج کردن خدمات عمومی ، پاک کردن سیستم های دیجیتالی و هک شدن در سوابق دولتی ، سرقت ارتباطات الکترونیکی اینترانت دولت و ایجاد هرج و مرج و ناامنی در کشور است."ادی راما.

آلبانی در ادامه مقصر ایران به دلیل حمله سایبری دوم ، که سیستم های رایانه ای را که توسط پلیس ایالتی آن استفاده شده بود ، مقصر دانست. دولت در تهران دخالت در هر یک از حادثه را رد کرد. مأموریت دائمی جمهوری اسلامی ایران به سازمان ملل گفت: "اتهامات بی اساس ایالات متحده و انگلیس علیه جمهوری اسلامی ایران در مورد حمله سایبری به آلبانی" را رد کرد.

لایحه اصلاح داده ها باز می گردد ، پس

چه چیزی به نظر می رسد یک دوره به ویژه در سیاست انگلیس ، دوره 44 روزه لیز تروس به عنوان نخست وزیر ، در ماه سپتامبر آغاز شد و منجر به سردرگمی در مورد سرنوشت جایگزین GDPR انگلستان شد ، قانونی که قبلاً با عنوان داده ها شناخته می شدلایحه اصلاحات.

در حال حاضر با عنوان جدید Snazzy ، لایحه حفاظت از داده ها و اطلاعات دیجیتال ، بحث در مورد این قانون توسط وزارت دیجیتال ، فرهنگ ، رسانه و ورزش (DCMS) یک روز قبل از اوج مسابقه رهبری محافظه کارانه اعلام شد.

محتوای شرکای ما

How to develop a constant set of readiness for the next cyberattack

چگونه می توان مجموعه ای از آمادگی ثابت را برای حمله سایبری بعدی ایجاد کرد

How adopting B2B2C models is enabling manufacturers to get ever closer to their consumers

چگونه اتخاذ مدلهای B2B2C تولید کنندگان را قادر می سازد تا به مصرف کنندگان خود نزدیک شوند

Technology and innovation can drive post-pandemic recovery for logistics sector

فناوری و نوآوری می توانند بهبودی پس از اعتبار را برای بخش تدارکات هدایت کنند

با این حال ، کمتر از 24 ساعت بعد ، همانطور که خرپا به عنوان ویکتور اعلام شد ، بحث لغو شد."پس از انتخاب رهبر جدید حزب محافظه کار ، مدیران تجارت موافقت کرده اند که دولت خواندن دوم و سایر حرکات مربوط به لایحه حمایت از داده ها و اطلاعات دیجیتال را امروز منتقل نخواهد کرد."، مارک اسپنسر ، گفت.

مشاهده همه خبرنامه ها به داده های خبرنامه ما ، بینش و تجزیه و تحلیل ارائه شده توسط تیم مانیتور فنی که در اینجا ثبت نام کرده اند

DCMS اصرار داشت كه این لایحه "سفر خود را از طریق مجلس عوام در موعد مقرر ادامه دهد" ، اما همانطور كه می فهمیدیم ، این به پایان نرسید كه پایان داستان باشد.

این قانون همچنین هنگامی که خرپا مقام خود را به عهده گرفت ، یکی از اصلی ترین تشویق کنندگان خود را از دست داد ، زیرا نادین دوریس تصمیم گرفت از نقش خود به عنوان دبیر DCMS استعفا دهد. از دوریز ، که لایحه محافظت از داده ها و اطلاعات دیجیتال را "یکی از بزرگترین پاداش های Brexit" توصیف کرده بود ، از آن خواسته شد تا با خرپا بماند ، اما متحد بوریس جانسون تصمیم گرفت به جای آن به نیمکت های عقب برگردد. جایگزینی وی در این نقش میشل دونلان بود.

گزینه های باینری چیست...
ما را در سایت گزینه های باینری چیست دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهدی امینی‌خواه بازدید : 30 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 23:05