نحوه خرید سکه Shiba Inu در کیف پول Trust (و فروش)

ساخت وبلاگ

ما می خواهیم همه چیزهایی را که شما باید بدانید در مورد نحوه خرید سکه Shiba Inu در کیف پول Trust ، پیاده روی کنیم. با دنبال کردن تنها چند مرحله ساده ، می توانید با استفاده از Trust Crypto Coin Coin Shiba Inu را از هر جای دنیا خریداری کنید.

آیا به تجارت سکه Shiba Inu خود نیاز دارید؟راه حل مناسب را برای همه مسائل کیف پول رمزنگاری دریافت کنید و تمام آنچه را که برای انجام سرمایه گذاری سودآور در Cryptocurrency انجام می دهید ، بدست آورید. ارسال ایمیل به: [ایمیل محافظت شده]

کیف پول Crypto & Bitcoin و Uniswap. Shiba Inu Token رمزنگاری است که محبوبیت خود را منفجر می کند ، اما می تواند در ابتدا گیج کننده باشد که می داند رمزنگاری مبتنی بر Doge و یک مرور کلی از QUOTEX را خریداری می کند. بنابراین ، بیایید شروع کنیم!

سکه Shiba Inu چیست؟

نشانه Shiba Inu به عنوان آزمایشی مبتنی بر مبادله غیر متمرکز در ساختمان جامعه خود به خود آغاز شد. تیم و سرپرست همه داوطلب هستند و پیش از ماین بودند. آنها مانند من و شما دارندگان نشانه های Shib خریداری می شوند. این یک آزمایش جالب است و کشش زیادی به دست آورده است و بنابراین قطعاً یک پروژه برای حفظ چشمان شما!

Trust: Crypto & Bitcoin Wallet چیست؟

یک روش خوب و سریع برای خرید رمزنگاری سکه Shib Inu از طریق کیف پول اعتماد است. کیف پول Trust یک کیف پول غیر متمرکز است که به برنامه های غیر متمرکز - یا DAPP ها به طور خلاصه دسترسی دارد. هدف اصلی آن این است که رمزنگاری را با یک رابط کاربری بصری و آسان برای درک آسان تر کند.

UNISWAP چیست؟

UNISWAP مجموعه ای از برنامه های رایانه ای است که بر روی blockchain Ethereum اجرا می شود و امکان تعویض نشانه های غیر متمرکز را فراهم می کند. این کار با کمک تکشاخ (همانطور که توسط آرم آنها نشان داده شده است) کار می کند.

معامله گران می توانند نشانه های اتریوم را در UNISWAP مبادله کنند بدون اینکه به کسی به بودجه خود اعتماد کنند. در همین حال ، هر کسی می تواند رمزنگاری خود را به ذخایر ویژه به نام استخرهای نقدینگی وام دهد. در ازای تهیه پول به این استخرها ، آنها هزینه ای کسب می کنند.

نحوه فروش سکه Shiba Inu در کیف پول اعتماد

اگر یک سکه در صرافی های اصلی رمزنگاری مانند Coinbase ، Robinhood و Binance ذکر نشده باشد ، می توانید سکه را روی کیف پول Trust خریداری کنید. شما می توانید با کمک Pancakeswap ، بیت کوین را با سکه Shiba Inu در Trustwallet مبادله کنید.

ابتدا باید برنامه TrustWallet را روی تلفن خود نصب کنید. شما باید یک حساب کاربری در مورد کیف پول اعتماد ایجاد کنید.

سپس می توانید Pancakeswap را در برنامه کیف پول Trust پیدا کنید. در اینجا می توانید بیت کوین یا USD را به سکه Shib Inu مبادله کنید.

بنابراین این روش ساده برای خرید و فروش سکه های Shiba Inu در کیف پول Trust است.

شما باید همان سکه ها را در کیف پول اعتماد خریداری کنید که هنوز ذکر نشده است. و سکه Shiba Inu در حال حاضر در Binance و Coinbase ذکر شده است ، بنابراین می توانید آن را در این مبادلات رمزنگاری خریداری کنید. اما اگر Shiba Inu Science را در کیف پول Trust خریداری کرده اید ، می توانید آنها را به Binance یا Coinbase منتقل کنید. و همچنین می توانید سکه بفروشید.

چگونه سکه های Shiba Inu را در کیف پول اعتماد بفروشیم؟

مراحل فروش سکه Shiba Inu دقیقاً مشابه خرید یک است. به جز ، در مرحله مبادله ، ابتدا Shib و سپس ETH را انتخاب می کنید.

مراحل فروش سکه های Shiba Inu در کیف پول Trust:

مرحله 1: برنامه کیف پول Trust Trust.

مرحله 2: مرورگر DAPP را انتخاب کنید.

مرحله 3: مرورگر UNISWAP را پیدا و انتخاب کنید.

مرحله 4: برگه "مبادله" را انتخاب کنید.

مرحله 5: "Shib" را از اولین نوار جستجو انتخاب کنید.

مرحله 6: "ETH" را از نوار جستجوی دوم انتخاب کنید.

مرحله 7: قبل از هر یک از رمزنگاری ها را وارد کنید.

مرحله 8: تأیید کنید.

معامله در چند لحظه موفق خواهد بود و ETH را به کیف پول خود می یابید.

نحوه فروش Shiba inu (Shib) برای پول نقد

مانند هر زمان که تصمیم به فروش cryptocurrency دارید ، قیمت سکه عاملی است که باید قبل از انجام مبادلات مورد توجه قرار گیرد.

مقادیر در سراسر کارگزاران متفاوت است از این رو بسیار مهم است که سرمایه گذاران هنگام فروش سکه های خود از بهترین کارگزاران استفاده کنند. عوامل دیگری نیز وجود دارد که می تواند روند تبادل را بسیار ناامید کننده کند. جلوگیری از کارگزاران بد که نمی توانند یک محیط تجاری مساعد را فراهم کنند ، مهم است.

1.) کیف پول را تأمین کنید

قبل از اینکه بتوانید یک کیف پول را در مبادله Cryptocurrency تأمین کنید ، ابتدا باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. روند ایجاد حساب بسیار ساده است. به صفحه ثبت نام وب سایت بروید و ثبت نام کنید. جزئیات مورد نیاز مانند نام اول ، نام خانوادگی و آدرس ایمیل قابل اثبات را پر کنید. پیوندی به آدرس ایمیل ارائه شده ارسال می شود که در تأیید ایمیل استفاده می شود.

2.) معادل وجوه را تخمین بزنید

انجام تجارت بدون دانستن ارزش آنچه در حال رد و بدل است ، اشتباه است. کارگزاران محدودیت های مختلفی دارند. به همین ترتیب ، مهم است که قبل از قرار دادن سفارش تجارت ، تخمین معادل پول نقد دارایی های دیجیتالی خود داشته باشید.

3.) الزامات برداشت و نرخ ارز

الزامات برداشت ، نرخ ارز و هزینه های معامله ای که بر روی یک بستر کارگزاری شارژ می شود ، قبل از قرار دادن سفارش تجارت باید در نظر گرفته شود. این هزینه ها می توانند به مبلغ مبادله اولیه در نتیجه کاهش یابد و از این طریق آنچه را که به عنوان پول نقد پس گرفته می شود ، کاهش می دهد. همچنین ، برداشت های بازه زمانی زمانی که به کشور محل اقامت شما باز می شود ، باید شناخته شود. آیا در کیف پول خود به کمک نیاز دارید؟آیا به کمک نیاز دارید/با بستر معاملاتی خود مشکلی دارید؟دریابید که چگونه می توانید با بیت کوین ، Ethereum ، ERC-20 ، رمزنگاری و غیره سود طولانی مدت کسب کنید.

نویسنده: شهباز احمد

نام من شهباز احمد است. من نویسنده در Ventsmagazine هستم. برای هر پرس و جو تجاری ، می توانید با [ایمیل محافظت شده] با من تماس بگیرید

گزینه های باینری چیست...
ما را در سایت گزینه های باینری چیست دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مهدی امینی‌خواه بازدید : 38 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 0:31